Příspěvky uživatele - 28.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stratifikace peckovin, 18.11.2019
Chtěla bych vyzkoušet oboje, pokud ještě na zahradě najdu místo, kam to zasadit
Stratifikace peckovin, 17.11.2019
Před pár týdny jsem dala stratifikovat do lednice letošní vyloupané i nevyloupané mandle. Teď už vím, že to bylo brzy. Co s tím? Některé vyloupané už mají 7 cm klíček. Zasadit to ven nebo domů?
Jak ostříhat korunku mandloní?, 4.11.2019
U broskvoní se dělá dutá korunka kvůli dobrému oslunění a vyzrávání plodů. To u mandloní není potřeba, takže já své dva kousky pěstuji s terminálem. U těch vašich bych vystříhala větvičky, co jsou moc nízko, když chcete korunku až ve 120 cm. Ta první... celý příspěvek >
Parazit v ořešáku?, 29.10.2019 Obsahuje fotku
Drvopleňová potvora mi moje pokusy o dopěstování korunky Marsu zhatila i letošní sezónu. Po opadu listí je tu opět 😕 Příští rok už budu muset udělat nějaké preventivní opatření.
Jak vypudit krtka, 12.10.2019 Obsahuje fotku
Tak samozřejmě, že za přemnožení hrabošů nemůžou krtci . Ale kde to bylo před tím od krtků podryté, tak ve všech chodbičkách se ti hraboši zabydleli. Tam, kde si museli sami vyhrabat nové, tam bylo osídelní řidší. To je prostě fakt. Oni krtci,... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 12.10.2019
Předpokládám, že by jich bylo méně. Takhle to osídlování území měli bez práce. Letos byl kalamitní rok. Hraboši nám sežrali celé čerstvě vyseté políčko s vojtěškou pro králíky, všechnu sadbu kedlubnů, většinu mrkve a část brambor. Jestli v zimě... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 11.10.2019
Mně zvládl jeden krtek najít škvíru v bednění z desek a ryl mi i v substrátu u borůvek.
Jak vypudit krtka, 11.10.2019
Kdyby se krtci drželi mimo záhonky a nepodrývali mi malé stromky (soustavné podrývání mi nevydržel koupený semenáček asiminy a druhý ožrali hraboši), tak by mi tak moc nevadili. Ale do všech děr po zimě se na jaře nastěhovali hraboši. Přes léto (do... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 11.10.2019 Obsahuje fotku
Máte někdo prosím dlouhodobé zkušenosti s klešťovou pastí na krtky SWISS? Po delší době jsem ji nastražila a nějak se nechce sklapávat. Mám za to, že by měla sklapnout, když krtek narazí do té středové tyčky, je to tak? Rozbitá se mi nezdá, spíš... celý příspěvek >
Obaleč švestkový 2019, 28.9.2019 Obsahuje fotku
Chovná stanice, je to tak správně? Ve švestkách byli větší růžoví červíci a malí bílí.
Obaleč švestkový 2019, 27.9.2019
Plody posledních dozrávajících švestek mám teď čím dál víc červivé. Je možná třetí vlna obaleče švestkového? Nebo je to asi spíše obaleč východní, že?
Mandloň, 19.9.2019
Děkuji, vyzkouším snad v dalších letech. Zatím to u nás ani nestihlo mít náznak toho, že by to chtělo padat samo. Děti byly rychlejší 😄
Mandloň, 19.9.2019
Jak se na podzim správně sklízí plody mandloní? Mají se nechat na stromě co nejdéle a počkat až sami opadají? Opadá to všechno? Mám dva mladé stromky, které už začínají plodit. Děti zatím stačily obírat a sníst mandle hned, co se daly vyloupnout z... celý příspěvek >
Falešný Dapple Dandy, 10.9.2019
Flavor supreme jsem koupila taky a než dva plody, které zůstaly nasazené, shnily, tak to taky vypadalo, že se barví do žluta 😬 Ještě jsem koupila Melitopolski. Tak uvidím, co se z toho všeho vyklube. Ale naštve to.
Akane - perla podzimu, 8.9.2019
Je jabloň Akane náchylná na padlí?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika