Příspěvky uživatele - 224.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktory Starjet, 25.2.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, tunel se musí zespoda u žacího ústrojí zvednout a posunout dozadu, aby se dostal z uchycení na čepu viz obrázek. Pak už zezadu ho lehce vytáhnete. 
Traktory Starjet, 15.2.2019
Děkuji za informaci. Je to přesně jak to popisujete, Včera jsem to udělal dle Vašeho návodu. V praxi to ověřím při sekání na jaře.  Žací ústrojí mám 122 cm, dodáno přímo s traktorem v roce 2018, nože asi jsou klasické, křídlo na konci má... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 14.2.2019
Dobrý den, měl jsem v úmyslu, že spojím natrvalo drátky co vedou k tlačítku pro zabránění vypnutí sekání při zpětném chodu. Jak to mám správně udělat, abych vyřadil tuto otravnou funkci bez následků. Děkujii za informaci. Jenda 
Traktory Starjet, 11.2.2019
Dobrý den, při vyřazení tlačítka pro běh nožů při zpátečce tj. trvalým spojením kontaktů nedojde k nějakému problému v elektronice? Děkuji za info. Jenda
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika