Příspěvky uživatele - 195.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Generátor kouře, 14.12.2020
Kam teče vysrážený kondenzát? Do udírny? Udělejte si dymbox za pár korun s odlučovačem dehtu.
Desatoro o ovocí, kvase, destilácií a pálenici, 7.12.2020
Udělej druhák.
Dřevo do destilátu, 7.12.2020
Zdravím. Nemáte zkušenost s namícháním  "rumu"? Zkoušel jsem ho namíchat z jemné vínovice. Použil jsem esenci rumu, vanilky, karamel a sladidlo. Koupil jsem to na   alkoholoveesence.cz. Další pokus jsem udělal s přidáním dubový... celý příspěvek >
Nakládání a vakuování masa na uzení, 4.11.2020
Zdravím. Chci se zeptat: Když to maso napícháte 24 proc. roztokem, dále ho do nádoby do lednice, jen tak,  anebo ještě do láku? Není to moc slané?
Uzení domácích klobás, 1.6.2020
Udil jsem minulý týden. Z důvodu oslavy. Nemůžeš udit studeným kouřem (do cca 25 st.C), ale teplým. A to cca 60 st. C asi čtyři hodiny a na cca 50 dalších 6 hodin. Ideálně použít vpichovací teploměr. 
Elektrická udírna z Mountfield, 16.6.2019
 Zdravím Romane. Ten Dymbox o kterém mluvíte, jsem koupil už před měsícem. Chtěl jsem ho použít (spolu s doplňkovou elekrt.  spirálou 2 kW)  na doplnění mojí klasické zděné udírny na občasné uzení studeným kouřem. Stejně by... celý příspěvek >
3D pálení, 11.2.2019
Při té 3D by nebylo od věci vyzkoušet dát do kotle spolu s pálenkou zavařené ovoce dle původní pálenky (meruňkovice - meruňky, atp.). Bylo zde uvedeno 2 sklenice 7 dcl na 10 l pálenky.
Gril Weber, 18.10.2018
Tož asi tak: Mám více než 10 roků gril Weber na dřev. uhlí 47 cm a Weber na plyn kartuš. Pro mne ideální kombinace. Na dřevěném uhlí (briketách) dělám jenom s bočním topením. A to maso v kuse kýta, bůček a také kuřata na otočném rožní... celý příspěvek >
Elektrická udírna Anuka - viz předchozí diskuse, 18.10.2018
Tak jsem to celé přečetl. Je jednoduché odsoudit novou techologii. Zvlášť, když nemám žádné znalosti a zkušenosti v daném oboru.  Dnes jsem koupil el. udírnu z Mountfield - po točení kolem mi ji Bedřich Trávníček nechal za 6100 Kš i s... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 14.10.2018
Dobry večer. Dik za rychlou odpoved. Tak bez fota bych si tu vasi upravu nedovedl predstavit. Ja jsem si ji myslel ze jste predelavat neco podobneho co je na fotu - z 21.8.2018, 12:54 hod. Takze vy jste urizl puvodni kolonu pod... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 12.10.2018
Zdravím Honzo. Ten nápad s CU plechy do vařáku je zajímavý. Zbytečně se náplní v přestupníky nevytváří v kotli tlak. Zkusím taky. Mám dotaz do kolika jedete 2D, než cítíte kyselku? Dostanete se do 55 proc.? Já většinou končím nad 60... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 16.9.2018
Asi to trochu přeháníte...
Koupě automatické pálenice, 21.8.2018
Nekupujte to. Já to koupil a musel jsem to nechat předělat. Pokud trváte na koloně a máte už z pálením zkušennosti, tak si kupte z polského allegra kolonu AABRATEK. Jinak doporučuji klasickou sestavu na 2D. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika