Příspěvky uživatele - 33.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba na paprike, 1.6.2020
Mozna je to roztoc ktery ma nekolik desetin milimetru pouhym okem  neviditelny ktery se vyskytuje na jare na paprikach predpespovanych ve skleniku ve kterem jsou soucastne pestovany take ruzne okrasne rostliny taky vypadaji jako otrava nejakym... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 26.5.2020 Obsahuje fotku
Před týdnem jsem vysadil na záhon venkovní papriky. Odrůdy NOVA, ANKA, MONTANA, EDITA a CITRÍNA. VASEK5
Rajčata pro rok 2020, 14.5.2020
Rad bych se zeptal jake odrudy budete vysazavat a jak mate vysoke pripravene  sazenice vasek 5
Paprika Rodrigo, 14.5.2020 Obsahuje fotku
Před 2 dny konečně pořádně zapršelo, 200l sudy se naplnily, tak jsem vysadil skleníkové papriky do skleníku i foliovníku. VASEK5
Paprika Rodrigo, 2.5.2020 Obsahuje fotku
Děkuji za uznání. Toto foto je ze třetí várky, kterou jsou vysel na konci února. Jsou to polní papriky (Nova, Montana a Anka). Snad do dvou až tří týdnů dorostou na vysazení do záhonu. Máte pravdu, mě se taky zastavil růst a bylo to tím, že ve... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 1.5.2020 Obsahuje fotku
Sazenice paprik mám připravené na zasazení do skleníku i fóliovníku. Ale vůbec neprší, vody na zalévání v sudech mám málo (skoro žádnou), dnes napadlo pouze 2l na 1m2, proto jsem sázení odložil o týden... snad příští týden zaprší, ať už se můžou... celý příspěvek >
Jaké smáčedlo?, 25.4.2020
Ja pouzivam obycejny JAR na nadobi   nekolik kapek do pripravku staci ja to pouzivam na plisen cibulovou  vasek5
Paprika Rodrigo, 4.4.2020 Obsahuje fotku
Připojuji i druhé foto sazenic k předchozíme příspěvku, kdy jsem se zapomněl přihlásit. VASEK5
Paprika Rodrigo, 4.4.2020 Obsahuje fotku
První várku sazenic paprik z 8.1. mám na jížní straně okna na chodbě, kde teplota je 18°C a nepřisvětluji. Když se sazenice naklánění k oknu za sluncem, tak jednou za tři dny podnos se sazenicemi otočím. Zatím jsem nehnojil, ale už v příštích dnech... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 2.3.2020 Obsahuje fotku
Papriky sadím do kelímku od jogurtu(200ml) po dvou kusech. Mám je na jížní straně okna, proto jsou natočené k oknu. Na chodbě mám 18 stupňů moc nenarůstají, protože není skoro žádné sluníčko.Nepřisvětluji, zatím nehnojím, vodu používám jen dešťovou.... celý příspěvek >
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, 2.3.2020
Toto řešeni se mi libi je to lepsi nez natirat  nadrz nejakou akrylatovou barvu,  kterou nekdo popisuje ze ji natiral, ale foto neposlal asi se nepodarilo foto. vasek5
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, 21.2.2020
To jsou orginal cerne IBC a ne natrene tak jak 200l barely vasek5
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, 20.2.2020
Pane vyslouzil porad cekam  na foto IBC kontejneru mate jich osm  jak pisete me staci jeden jak je natreny  vasek5
Kdy výsev rajčat?, 20.2.2020
Ja vysevam rajcata  zacatkem brezna  kdyz je krasne pocasi slunicko   za sest dni jsou venku   nadmorska vyska 285 m vasek5
Rajčata pro rok 2020, 16.2.2020
Je to opravdu velky sortiment nevim jestli to zvadate sama nebo sem tam pomaha manzel plus psici nebo je to velka rodina firma   vasek 5
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika