Příspěvky uživatele - 208.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva a mykorhizní houby, 11.2.2019
Dobrý den, máte s tím někdo zkušenosti? Chci vysazovat několik nových sazenic, které právě zakořeňuji a přemýšlím, že bych jim kořínky před zasazením do nádob do něčeho takového namočil, ale stejně nevím, jaké houby či jaký preparát použít. Našel... celý příspěvek >
Má smysl zachovat poškozený stromek slivoně?, 10.2.2019 Obsahuje fotku
Ten stromek roste bujně, proto usuzuji, že již má pěkně vyvinutý kořenový systém. Nebylo by vhodnější než jej vykopat zcela přeroubovat?
Má smysl zachovat poškozený stromek slivoně?, 10.2.2019 Obsahuje fotku
foto 5
Má smysl zachovat poškozený stromek slivoně?, 10.2.2019 Obsahuje fotku
foto 4
Má smysl zachovat poškozený stromek slivoně?, 10.2.2019 Obsahuje fotku
foto 3
Má smysl zachovat poškozený stromek slivoně?, 10.2.2019 Obsahuje fotku
foto 2
Má smysl zachovat poškozený stromek slivoně?, 10.2.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, na obrázcích je vidět tříletý stromek slivoně Joganty, kterou v loni pravděpodobně poškodil mráz, celá polovina stromku včetně středu od podnože ke korunce je suchá, ale stromek roste velmi bujně a snaží se zhojit. Uvažuji, zda stromek... celý příspěvek >
Fólie versus mulč, 3.1.2018
a ještě jsem zapomněl dodat, že se to pak výborně seče. Jiran69
Fólie versus mulč, 3.1.2018
Já jsem zase při rušení kanalizace získal zadarmo 80 cm široké plastové trubky, které jsem rozřezal cca na 25 cm vysoké články, které u nových stromků zarýpám ihned po výsadbě, a u těch starších výsadeb je rozříznu po délce a zasunu přes kmen a... celý příspěvek >
Narašené rouby, 11.4.2017
Já vloni rouboval narašenou meruňku taky, obalil jsem roub papírem a šel. Nechal jsem se strhnout teplým, slunečným počasím a odbalil... přišlo noční chladno a... už nešel!!!
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 8.9.2015
To Dasty: teda to je fakt nádherné!!! :-) Smekám, to se vám podařilo udělat z obyčejného bazénu Azuro takovou luxusní variantu? :-) Jestli ano, prosím zajímalo by mně, jak vám to teď funguje a jak dobře těsní ty dnové výpustě. Děkuji Pavel
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika