Příspěvky uživatele - 224.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Používáte na zahradách herbicidy?, 25.6.2019
Snažila jsem se poslední léta herbicid nepoužívat, jen okopávat a odplevelovat, ale plevel nade mnou dost výrazně vítězí. Máme hodně pýru, pryšce okrouhlého, žabince, merlíku a štavele růžkatého. Glyfosát se bojím používat, když je patrně... celý příspěvek >
Líska Lombardská červená, 27.3.2019
Moc bych chtěla lísku, ale nevím, jak se mi za pár let vejde na zahradu. Jak moc se časem rozroste Lombardská roubovaná na kmínek? Zůstane jen jako stromek? Nebo nějaká převislá - Pendula (tu jsem zatím viděla jen zelenou, nevím, co je to za odrůdu.... celý příspěvek >
Meruňka a nesnášenlivost se zeleninou?, 22.2.2019
Dočetla jsem se, že meruňky nesnáší kolem sebe některé rostliny, jako příklad byly uvedeny jiřiny a zelenina, že mohou přenášet chorobu verticiliového vadnutí meruněk (snad jsem ten název opsala správně) Bojuji s prostorem, tak jsem zasadila meruňku... celý příspěvek >
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 18.2.2019
Za keře se také přimlouvám. Kdysi jsem se snažila o stromkové, ale i když jsem pravidelně stříkala a stromky měli ideální podmínky, vše bylo obalené padlím. Ani u tchýně z 5-ti stromků nebylo ani na jeden koláč. Zato keřový mám obalený. Nestříkám,... celý příspěvek >
Gloster, 9.2.2019
Pardon, nějak mě nechtěl přihlásit
Gloster, 9.2.2019
Dlouho jsem nemohla nikde zjistit, co nám roste na zahradě za jabloň, až náhodou jsem narazila na toto vlákno. Strom je letitý - možná 30 let (nebo i více)? Děkuji p. Mičurinovi II za nádherné fotky, díky kterým jsem ho mohla identifikovat. Jablíčka... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika