Příspěvky uživatele - 38.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2010, 9.8.2010
Bohužel mě také jeden meloun usychá a jsou na něm také bílé ďupky a na většině listů i takový rezavý maličkatý, okem pomalu nepostřehnutelní broučci. To je ta sviluška? Osobně proti ní nijak bojovat nebudu, co dozraje, to dozraje a basta... Michal
Melounoviště 2010, 1.8.2010
Vždyť jsem psal, že envím co jsem měl za odrůdu - zřejmě nějakou ranou, byl celý zelený, foto jsem se dával. Mám je v pařníčku, teď už sou samosebou vyrostlí venku. Sluníčko svítí celej den ;) Michal
Melounoviště 2010, 1.8.2010
Tak jsem, ještě před těmito fotkami, meloun nedočkavostí utrhl a díky bohu byl zralý  m+ěl necelý čtyři kila, sladký je tak decentně, ale ještě by tam určitě jeden slunečný týden vydržel, jelikož má dost silnou bílou dužinu u kraje (asi 3... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 31.7.2010
Pane Mirku, nemohl byste sem dát fotografii, na tkeré je vidět ta zaschlá stopka? Blbcum a rejpalum jako sem já, určitě pomůže ;) Díky, Michal
Melounoviště 2010, 23.7.2010 Obsahuje fotku
Ten velkej byl uplně stejnej, je to jedna odrůda. Až zaschne stopka? /plně uschne a zkroutí se, nebo to bude jen nějaký náznak? Ještě přikládám jedno foto, já blb sem tam dal dvě stejný :-(
Melounoviště 2010, 23.7.2010 Obsahuje fotku
Oprava: Tak přikládám i svůj výpěstek. Roubované melouny, mám je v pařníčku, dvě sazenice, ovšem nevím, o jakou odrůdu jde. Nemohl by mi někdo poradit? Rád bych věděl, o jakou odrůdu jde, abych nečekal, až meloun doroste větších rozměrů - jde-li o... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 23.7.2010
Tak přikládám i svůj výpěstek. Roubované melouny, mám je v pařníčku, dvě sazenice, ovšem nevím, o jakou odrůdu jde. Nemohl by mi někdo poradit? Rád bych věděl, o jakou odrůdu jde, abych nečekal, až meloun doroste větších rozměrů - jde-li o nějakou... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 11.7.2010
Zajímalo by mě, jakým štětečkem toto provést? Jeden plod už na dvou sazenicích mám (10 cm v průměru), ale všechny ostatní stále a stále po odkvetení upadnou. Není to právě tím, že nejsou opyleny?
Melounoviště 2010, 5.7.2010 Obsahuje fotku
Já jsem letos vyzkoušel melouny také, narouboval jsem si deset sazenic, chytly se jen tři a dvě z nich mám v pařníčku ;-) zatím rostou celkem slušně (podle mě, nemůžu porovnat), dokonce se už objevil jeden nadějný plod. Všechny ostatní odkvetly a... celý příspěvek >
Sparťan, 22.5.2010
V Sempře Litoměřice už nejsou v sortimentu stromky, ale rouby Spartana jsem tam letos kupoval...(i Matčino). Hezký den, PD
Melounoviště 2009, 5.3.2010
Dobrý den, chtěl bych se Vás zasvěcených v pěstování melounů zeptat, na co melouny roubujete? Na tykev? Také by mě zajímalo, kdy mám zažít pěstovat sadbu. Díky Michal
Rebarbora, 7.6.2009
Pěkný den, chtěla bych se zeptat, čím to je že mi listy rebarbory "reznou"?
Hlíva ústřičná - likvidace pařezů, 15.5.2009
Pěkný den, chtěl bych poradit ohledně hlívy ústřičné. Kopil jsem si substrát a a hlíva mi vytvořila jenom výhonky na kterých se houba netvoří, nevím jaké chyby jsem se dopustil. Můžete-li mi někdo poradit? děkuji oleek@seznam.cz
Co to může být, 3.6.2008
Mě něco porád ryje v záhonech, kde mám vše - jahody, kedlubny, papriky, rajčata, okurky i česnek, ale nevím, co to může být. Ta bestie ryje většinou těsně, asi 5 cm pod povrchem a nadzvedává tak zeminu a vytváří dlouhý kopeček... ale občas také udělá... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika