Příspěvky uživatele - 6.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2023, 27.6.2023
Super. Dajte potom hodnotenie chuti a nejaké fotky keď budú dozrievať resp. už dozrejú. Tak ako je u Vás zvykom :) Vopred ďakujem. Igor
Meruňky 2023, 27.6.2023
Pán Petr, uspel ste nakoniec s Far- odrodami? Farhial a pod. Podarilo sa Vám tieto neskoršie niekde zohnať? Igor
Štiepenie, 18.10.2022
Ešte ma napadlo, že možno by pre Vás ako začiatočníka mohlo byť jednoduchšie očkovať ako vrúbľovať?!? Keď už, kúpili by ste si nejaký mladý stromček, 1-ročný, aby nemal na kmienku príliš hrubú kôru. Očkovali by ste až v auguste, za príjemných letných... celý příspěvek >
Štiepenie, 18.10.2022
Nevedel som odkiaľ ste a akú máte na záhrade pôdu, preto som navrhol A2. Bujne rastúca podnož tým, že je vhodnejšia do zlých pôd dáva tomuto Vášmu pokusu hneď od začiatku väčšiu šancu na úspech. Na sever Kysúc by som M9 asi ani neskúšal. Ja mám... celý příspěvek >
Velmi rané broskve, 11.7.2022
Peter, ďalšie 2 plody Primissimy odpadli samovoľne o pár dní neskôr po prvom odpadnutom plode - 8.7., takže to beriem tak, že v mojej chladnej polohe začínajú plody Primissimy dozrievať v prvej dekáde júla. Ešte má stromček nasadené 2 plody, ale tie... celý příspěvek >
Velmi rané broskve, 30.6.2022
Som z blízkeho okolia Medzilaboriec, severovýchod SK. Chladná poloha, fakticky mrazová kotlina. Je fakt pekné vidieť tie veľké rozdiely, na jednej strane moju ešte fakticky zelenú Primissimu a na druhej už dozreté Harbingery a pod. z vašich... celý příspěvek >
Usychající třešeň, 16.6.2022
Možno skúsiť ju opatrne vykopať, dať do suda s vodou na 24 hod., možno ju ponoriť do vody aj celú, po 24 hod. tom vybrať zo suda a zase vysadiť. Pri sadení dať pozor, aby korene boli v zemine a neboli kolo nich dutiny. A pravidelne výdatne polievať.... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 31.5.2022
Keď som pred rokmi čítal niektoré témy na fóre o broskyniach, tak sa myslím objavovali aj názory, že Amsdenova nie je až taká odolná ako sa o nej tvrdí a že určite treba striekať. Nakoniec som teda do nej nešiel, skúsil som vraj najchutnejšiu... celý příspěvek >
A co vaše višně?, 31.5.2022
Pred 3 rokmi na jar som vysadil višňu Morellenfeuer, a tento rok u nás prvýkrát bohato zakvitla a čo je úplne super - prežila aj silný mráz 18.5. - 19.5.2022. Neskorý mráz fakticky zrušil marhuľu Vehardu a silne poškodil aj slivky, ale višňa to na... celý příspěvek >
Co je to za odrudu jablek, 7.9.2021
Petře, Vaše fotky z 25.9.2013 v téme Kidd´s Orange sa podľa mňa asi najviac približujú k tomu čo mám farebne teraz, aj tvar myslím celkom sedí. Možno je tá farba u mňa ešte o trošku svetlejšia oproti farbe na fotkách, možno kvôli tomu, že predsa len... celý příspěvek >
Jakou či jaké ostružiny?, 16.8.2021
Tom, určite som sa nesplietol. Nechce sa mi to teraz hľadať, ale v nejakom vedeckom článku venovanom černiciam som sa vtedy dočítal, že Arapaho v USA zastrihávajú vo výške asi 1,1 m. Rastlina sa potom rozkonári a dá aj viac úrody na bočných... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 16.8.2021
Čo im chýba, p. Petr? Tvrdé, málo sladké...? Cez víkend budem koštovať prvé plody svojej lepotice. Tiež tak nejak predpokladám, že to asi ešte nebude úplne ono, ale je to u mňa prvá úroda stromčeka. Vraj lepoticu treba nechať trochu dlhšie na strome,... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 26.2.2020 Obsahuje fotku
Posledná.
Řez ovocných stromů, 26.2.2020 Obsahuje fotku
Ďalšia fotka
Řez ovocných stromů, 26.2.2020 Obsahuje fotku
Nikto neradí? Pán Hlavatý tiež kamsi zmizol, hmm... Tak, ako to vidím ja. Rubinola - už ju niekto strihal (viď. zelené krúžky) a vyzerá to tak, že mal nejakú predstavu o kostrových konároch a termináli, tak by som asi vychádzal z tej pôvodnej... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika