Příspěvky uživatele - 6.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 1:09
Loni na podzim jsem do záhonu na česnek s předstihem aplikoval dusíkaté vápno s tím, že by mohlo pomoct s houbovými chorobami. Mám je tam v půdě také. A česnek jsem vysadil tam, kde předtím, pokud si pamatuji, ještě nikdy nebyl. Uvidím, jak to... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 15.4.2024
Moniko, Startky jsou teď u mne doma nejplodnější (2 ze tří Bejbin mi mohutně napadly svilušky, takže skončily na balkóně). Jsem lajdák, tak je nechávám přezrát na keřích. Praskají, protože mají, oproti těm letním v zahradě, šlupičku jako dětskou... celý příspěvek >
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 14.4.2024 Obsahuje fotku
Díky za ten link. Jsem rád, že nejde o mojí chybu v postupu. Stříknu močovinou. A pro jistotu zaleju znovu ledkem vápenatým. Stále doufám, že ten síran amonný dorazí dostatečně hluboko. Jenže teď má tady pršet, takže postřik na list nemusí být plně... celý příspěvek >
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 13.4.2024
Je mi líto, fotku nemám. Pokud nezapomenu vzít foťák, snad bude zítra. Mám jen dvě odrůdy od p. Kozáka (s pečetí, ale přes prodejce): Bjetin a Vekan. Záhon jsem ošetřil dusíkatým vápnem v naději, že by mohl redukovat houbové choroby. A vysazoval... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 10.4.2024
Ahoj Evi, já jsem už snad vyčerpal svůj pochvalný slovník, takže se asi budu opakovat: nádherná práce, Ty přesně víš, co děláš a letošní rok nám všem jednak přeje, ale také občas motá hlavy. Jsi bezkonkurenční jednička. A myslím to naprosto... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 4.4.2024
Díky za odpověď. Milan HP
Rajčata 2024, 4.4.2024
Díky Waltře, to mne nenapadlo. Když se mi je nepovede zničit úplně, rozhodně je to dost "umravní". Milan
Rajčata 2024, 3.4.2024 Obsahuje fotku
Budete je vysazovat ven nebo do skleníku? Ptám se kvůli načasování, které je pro mne stále tak trochu problém. Vypadají podobně jako moje "průzkumná četa", kterou chci mít připravenou na výsadbu ven do 570 mnm už tak po 20. dubnu, když bude teplota... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 3.4.2024
Waltře, co Ti na to říct? Jsou přesně tak, jak mají být. Správně vyvinuté, zdravé rostliny.. Kdy tipuješ první sklizeň? Já dneska zjistil, že mi dost velká část zralých rajčat na levém, tedy sviluškou nepostiženém, okně praská. Při stabilních... celý příspěvek >
Papriky 2024, 3.4.2024
Moje rajčata a pár paprik už jsou v balkonovníku. Ani je na noc nepřikrejvám, jen jim zavřu polykarbonát, abych je chránil před větrem. Ty papriky venku vypadají skoro líp než ty uvnitř. Takže si myslím, že tím přenesením do skleníku nic nezkazíš.... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 1.4.2024
Tak příčina špatného stavu celého pravého okna odhalena: svilušky. A opět, stejně jako loni, odhaleny pozdě. Stav rostlin si vyžádal likvidaci 3 Sophie's Choice a přesun Maglia Rosa, dvou Bejbin a jedné Nelinky na balkón, kde je mohu postříkat... celý příspěvek >
Papriky 2024, 1.4.2024 Obsahuje fotku
Tak už pomalu začínám stěhovat. S teplotami zatím žádné potíže, v té lodžii ani noční teplota zatím neslezla pod 8°C. Takže je ani nepřikrývám. Uvědomil jsem si ale, že už i teď na jaře může hrozit přehřátí půdy v černých kbelících, takže jsem je... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 1.4.2024
Vladimíre, hlavně ty květáky jsou luxusní. Chceš je hnojit rozhozem nebo v zálivce? Já teď sháněl informace o hnojení česneku. Tak jsem se rozhod mu dát síran amonný. Poraď, co bude lepší, rozhoz nebo zálivka? Milan
Počasí 2024, 1.4.2024
Milan HP
Paradajky pre r. 2024, 30.3.2024
Díky Evi. Nápodobně. Není pochyb o tom, že tohle předjaří i jaro jsou výjimečné. Ty májovky o tom svědčí jednoznačně. U rajčat je to jen proto, žes tentokrát až tak moc nespěchala. Milan
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika