Příspěvky uživatele - 244.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu, 3.8.2017
Konečně jsem to našel, je tu o ní 6 příspěvků - Castanospermum australe.
Aký je to ker, vie mi niekto poradiť?, 31.7.2017
Už se o ní tady několikrát psalo, nesázet, mohutně se rozrůstá, je takřka nemožné ji zlikvidovat.
Aeonium arboreu - větvení, 20.10.2016
Mám asi 5 let dvě - červenolisté a zelenolisté - u obou jen přirůstají konce větví a nové boční výhony žádné. To červenolisté už má přes metr... Takže asi čekat, event. zastřihnout, otázka ovšem je, jestli pak opět nevytvoří jen jeden výhon.
Určovačka, 18.10.2016
Pane Josefe, ta kytka má název po jednom ze základních dílenských nařadí. Občas jej mají v botanických zahradách jako kbelíkovou rostlinu, ta vůně je vskutku nepřehlédnutelná.
Co je to za kaktusy?, 20.9.2016
Pětka je mladý Echinocactuis grusonii, ty sloupkovité se na mladých rostlinách špatně určují..
Co je to za bylinku?, 29.8.2016
Je to brutální dochtorská bylina, již zde několikrát byla. Á, Konvalinka mne předběhla...
Kdo pozná rostlinu?, 31.5.2016
Dle horních listů jsou téměř jistě Liriodendron tulipifera.
Váš názor - minianketa, 25.5.2016
ZR = zelená renklóda (?)
Netřesky, 19.5.2016
Určování netřesků je práce nevděčná, existují stovky kultivarů a forem. Ten zelený vypadá jako klasické S. tectorum, červených kultivarů jsou spousty. Popenec obecný a břečťanolistý je synonymum.
Zajímavá pokojovka, 13.5.2016
Jó Namib, tam jsem taky nebyl...
Zajímavá pokojovka, 12.5.2016
Codiaeum = kroton.
Žlutý povlak na kaktusu, 26.4.2016
Buďto spálení jarním sluncem nebo svilušky.
Usychání sukulentu, 22.4.2016
Mně ty Vaše krasuly příjdou celkem v pohodě, to že list změkne a odpadne je reakce na málo vody a je u tlustic běžná. Naklánění nových,  rychle narostlých stonků s těžkými napitými listy je rovněž normální, kořínky v paždích listů dělají běžně,... celý příspěvek >
Jaké rostliny do zimní zahrady?, 21.3.2016
Nejjednodušší je zajít si do kterékoli botanické zahrady do studeného nebo temperovaného skleníku, rostlin vhodných do těchto podmínek jsou stovky. Limitujícím faktorem nakonec vždycky zůstane velikost.- zimní zahrady i rostliny.
Šestiletý smrček a zídka, 23.2.2016
Smrk na zahradu běžné velikosi nepatří a v blízkosti staveb již vůbec ne. Jeho pod povrchem rostoucí kořeny postupně nazvednou základy staveb v okolí. Před vánocemi popíliť a nový nesázet.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika