Příspěvky uživatele - 78.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahodník - frigo sadba, 21.2.2019
Moje stali tyzden vo vode a v pohode prezili. Ked vidim, ze nestiham, napisem dodavatelovi, ci by to vedeli zaslat trochu neskor. Zatial to vsetci dodrzali, pokial to bolo mozne.
Parazit v ořešáku?, 17.2.2019
Ja truba som husenicu drevoplena nasla pri ceresni, ale bola taka pekna, tak som ju nechala ist. Tak snad sa mi za dobrotu neodvdaci znicenim vsetkeho jedleho😂
Rajčata 2019, 16.2.2019
Vladimir, velmi pekne dakujem za rady. Mnohe z toho by ma vobec nenapadlo. Teraz uz len vydrzat 3 mesiace a potom hura s paradajkami do zahrady.
Sklep - malba, 14.2.2019
19.131. Dakujem, pomohlo pri rozhodovani
Piliny a dřevěný odpad, 14.2.2019
Nemam dovod pozerat bednarske weby, viem, ako sa drevo susi. Agatove drevo na sudy sa pouziva, ale bez kory (ta obsahuje toxiny). Otazka bola, ci pouzit agatovy mulc k cucoriedkam. Kedze nepredpokladam, ze bude ten mulc zbaveny kory, ja by som si to... celý příspěvek >
Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
Agatove drevo na vyrobu sudov stoji vyse 2 rokov vonku aj kvoli tomu, aby sa z neho posobenim vody, slnka, vetra, mrazu vyplavili aj neziaduce latky.
Sklep - malba, 13.2.2019
Je pre skladovanie v pivnici (= v sklepe:) nejaky rozdiel, ci je podlaha beton alebo dlazba? Myslim z hladiska vlhkosti v miestnosti. Ze sa dlazba lahsie udrziava je mi jasne.
Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
:) Trebisooooov. Este ze tu maju niektori ludia zmysel pre humor. Hlavne ze otazka sa tyka agatovych pilin
Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
A tak pre pripad, ze by ste to predsa len nepochopili: rec je o boruvkach (cesky) alebo cucoriedkach (slovensky)
Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
No vidite, pri troche snahy to pochopite...
Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
Na agate je okrem kvetov (bez stopky) jedovate vsetko, aj drevo. Sposobuje rozne zdravotne problemy ludom aj zvieratam. Neviem, ci borievky nieco z tychto jedovatych latok vstrebaju, ale neriskovala by som to. K birievkam sa vynikajuco hodia mulce z... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 11.2.2019 Obsahuje fotku
Pekny plan. Kolko to uz bude dokopy rajciat aj s tymi ostatnymi? U nas doma uz rajcatove priesady pomaly vyhravaju nad domacim mansaftom, prepravky su v 4 izbach co najblizsie k oknu. V prilohe priesady zo vysevu 7.januara. Trochu im chyba slnko, ale... celý příspěvek >
Sáčky na hrozno, 30.1.2019
Dobry vecer Tereza. Nechcete sa zaregistrovat? Clovek sa potesi ked vidi komentar od niekoho znameho :) Tie sacky fungovali? Myslim tym, je realne nejaky rozdiel v ovoci krytom a nekrytom? Zda sa mi to az prilis jednoduche. Co ostatni? Mate nejake... celý příspěvek >
Česnek 2018/2019, 30.1.2019
To je dobreeee:) Ja som si zrovna dnes hovorila diky Bohu, ze sa konecne sneh zacina topit. Mame zahradu pod snehom uz vyse mesiaca, uz ani neviem ako trava vyzera.
Foliový tunel z ohebných trubek, 28.1.2019
PP. Dakujem, velmi mi to pomohlo.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika