Příspěvky uživatele - 234.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozdní odrůdy meruněk, 25.8.2023
Aké neskoré marhule vám teraz zrejú?
Meruňky 2023, 16.3.2023
Petr z Pardubic, aký postrek používate na marhule proti moníliovej hnilobe plodov?
Královna Hortenzie, 20.10.2020
Ďakujem Vám pan Petr velmi pekne za odpoveď a vaše užitočné príspevky.
Čím je napadená švestka, 26.10.2019
Na listoch Vašej slivky sú prejavy hubovej choroby - klasterosporiózy (dierkovitosť listov kôstkovín, patogén Clasterosporium carpophilum). Plody zasa podľahli ďalšej hubovej chorobe - monilióze (hniloba plodov kôstkovín, patogén Monilia laxa).... celý příspěvek >
Fíkovník, 26.10.2019
Teta Jana: Nádhera. V tomto roku Ste mali bohatú úrodu Asiminy, máte úrodu fíg. Ak by zarodilo aj hurmikaki, tak už by tých 'exotiniek' bolo asi veľa. Príroda Vám to možno vynahradí o rok, nemôžeme mať predsa všetko 😃. IH
Podnož hrušně - kdoule, 26.10.2019
Vlaďka: Nojabrskaja na duli rastie 'normálne', ani slabo, ani silno. Clappova na semenáči rastie veľmi bujne. Jizeru nemám, Hardyho len 2-ročný stromček, takže priskoro na hodnotenie. K tým Vašim obavám, že dula Adams je "málo mrazuvzdorná" - pred 2... celý příspěvek >
Řez broskvoní, 20.3.2019
228.242: Na začiatočníka to nie je zlé. Chybičky by sa iste našli, ale viac by napovedal stav pred rezom (pravdepodobne Ste odstránili aj časť obrastu ktorý mohol zostať). Určite to nie je na vykopanie, teraz už stromček nechajte na pokoji (bez... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 14.3.2019
Peter.pe: Minulý rok som dával Kuprikol 9.marca a Prolectus o 12 dní potom. Tento rok Prolectus broskyniam nedám, dostali Kuprikol už 2.marca a následne aj Sulku. Takže Prolectus - aj vzhľadom na priebeh počasia - nepovažujem za... celý příspěvek >
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 26.1.2019
Súčasná sezóna skladovania jabĺk v našich pivniciach/sklepoch je nepochybne čiastočne ovplyvnená špecifickým počasím v r.2018, ktoré spôsobilo skoršie dozretie niektorých odrôd a tiež výrazne oneskorené vychladnutie skladovacích priestorov. Iste -... celý příspěvek >
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 5.10.2018
Leskora. IH
Broskvoň pro okrajovou lokalitu, 5.10.2018
83.176: Dá sa pestovať aj 1 strom, ale lepšie by bolo zasadiť dva. Jednu skoršiu a jednu neskoršiu odrodu. Rokmi overené sú napr. Favorita Morettini 3 (skoršia) a Flamingo alebo Redhaven (neskoršia). Čo sa týka tej "snažší údržby", tak bez postrekov... celý příspěvek >
Charneuská (Fondante de Charneu), 29.9.2016
Zdravím pán Polehla. Chcem sa spýtať na akom podpníku máte tú Charneuskú naštepenú? Je to dula (kdouloň) alebo semenáč? Na fotkách vidno (ak sa nemýlim) na listoch hrdzu hruškovú, ale v nie významnej miere. Bola hrdza aj pri iných odrodách hrušiek?... celý příspěvek >
Sázení stromů v zimě?, 29.9.2016
Skôr tak ako radí pani Lída, teda zahrnúť korene zeminou (event. stromky aj naležato), v dostatočne hrubej vrstve. Do nejakej miestnosti by som ich nedával, vyššia teplota by bola práveže kontraproduktívna. Aj v škôlke by bol stromček vonku, a nie v... celý příspěvek >
Sázení stromů v zimě?, 29.9.2016
V princípe by to nemal byť problém. Sadil som už stromky v novembri keď snežilo a ujali sa bez problemov. Sadiť pri napr. 5°C v novembri alebo v januári je v podstate to isté. Dôležité bude hlavne zvládnuť to medziobdobie, teda čas od vyorania do... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 29.9.2016 Obsahuje fotku
Topaz - obľúbená odroda Petra z Pardubic (a nemyslím to vôbec ironicky, ja mám napríklad takú favoritku v Rubinole). Zdá sa mi, že okolo Topazu je v tejto sezóne nejaké podozrivé ticho. Ako sa Vám s ním darí - tí čo ho pestujete? U mňa tento rok asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika