Příspěvky uživatele - 108.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vistarich, 16.8.2023 Obsahuje fotku
když je Vistarich taková spíše speciálka pro komenrční sady na jihu (rychle vybarvuje do červena, pevná soudržná dužina, minimální sklon k otlačování), umí dát velmi pěkné jakostní plody. Letos stromek na GF677 měl jen pár desítek plodů, něco... celý příspěvek >
Vymrzání květních pupenů odrůd meruněk v zimě 2022/2023, 18.5.2023
Aktuální stav p těch všech mrazech v dubnu poměrně kopíruje výsledky zmrznutí květů až na Luzet. Bergeron, Bergeval, Bergarouge, ULA, Veharda, Leskora, Ledana - slušná násada plodů, na stůl a do marmelády bude. Na pálení... celý příspěvek >
Vymrzání květních pupenů odrůd meruněk v zimě 2022/2023, 14.4.2023 Obsahuje fotku
Níže uvádím krátké shrnutí pozorování mrzání květních pupenů pěstovaných meruněk v mé oblasti (širší údolí Berounky 220 mnm) v zimě 2022/2023. Třeba někomu mé poznámky pomohou ve výběru vhodné odrůdy. Na začátek je vhodné si shrnout samotný... celý příspěvek >
Meruňka s velkou korunou, 11.2.2022
Opravdu velmi pěkný ovocný strom . Podle těch mumifikovaných plodů to opravdu vypadá, že se strom nikdo znalý nestará, jinak by tam nebyly.  Krásně jde vidět, že má dobré podmínky a polohu. Docela by mě zajímalo, zda v okolí nejsou k... celý příspěvek >
Maycrest, 22.10.2021
Jaký je prosím zdroj stromku, Itálie? Jaký má typ květu? Kdy vám letos cca květla? Děkuji za info. Zbyněk 
Vistarich, 10.6.2021 Obsahuje fotku
Na žádost připojuji jedno foto s květy. Z.
Vistarich, 12.5.2021
Letos u mě Vistarich na GF677 pár květů udržel a tvoří se pomalu plody.  Za těch několik let co ji mám, mohu snad trochu objektivnější zhodnotit její pěstování v podmínkách nížiny středních čech. Klady: + velmi pěkné světle růžové, až... celý příspěvek >
Broskvoň na Myrobalánu, 20.3.2019
Máte někdo zkušenosti s podnoží Myrobalán pro broskvoně? Čistě ze zvědavosti jsem letos jednu pořídil, tak bych rád věděl, co mě asi čeká :)
Pomoc s výběrem vhodné odrůdy meruňky do strmějšího jižního svahu, 24.1.2019
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu a zkušenosti, jaké odrůdy meruňek (místo mám pro 3 ks) budou nejvhodnější na strmější čistě jižní svah, krytý i z východu, v šiřším udolí Berounky, cca 220 mnm. Obecně velmi suchá a teplá oblast. Půdní profil:... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika