Příspěvky uživatele - 36.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez vinné révy, 20.2.2024
Pro diskutující doplním údaje. Ano, réva je sázená na podzim 2023. Ten "plesnivý bambus" byl v révě při nákupu, v reálu nevypadá moc špatně ale dobře, vyměním ho za kovovou tyčku. Krajní sloup je opravdu rovný, asi jsem to špatně vyfotila, zameřila... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 19.2.2024 Obsahuje fotku
Prosím zkušené pěstitele o radu na řez vinné révy. Kontejnerovaná sazenice zasázená na podzim. Z kmínku vyrůstá silnější odnož, než je kmínek (vpravo na fotce). Slabší odnož, která je rovná jsem ponechala jako kmínek a ohnula podél drátu. Teď ale... celý příspěvek >
Špičaté zelí, 1.9.2023 Obsahuje fotku
Můj příspěvek se netýká zelí ale růžičkové kapusty. Musím Vám pane Watře nastokrát poděkovat za tip na záclonu z IKEA, který jsem od Vás dostala loni. Loni kapustičky totálně od molice prožrané, prakticky na vyhození. Letos jsem je hned po výsadbě... celý příspěvek >
Brambory - choroba - škůdce?, 29.8.2023 Obsahuje fotku
A ještě štítek sadby
Brambory - choroba - škůdce?, 29.8.2023 Obsahuje fotku
Vykopala jsem první letošní brambory odrůdy Sunita a splakala jsem nad výdělkem. Většina brambor je podivně ďupkatá, větší díry mají sklon hnít, na některých bramborách jsou zase jako nějaké vyvřelé vředy viz foto. Nikdy jsem se s tím nesetkala.... celý příspěvek >
Stovky broučků v hlíně u okurek nakladaček, 9.6.2023
Připadá mi to jako molice ale fotka není úplně dobrá. Okurka mi spíš připadá jako uhnilá, no nevím. Lenka
Výsev neúspěchy, 14.3.2023
Ano radiátor je u světla ale stejně jak vylezou tak je z pytlíku vyndám a dám na parapet k oknu jinak by se neúměrně vytahovaly. Lenka 
Výsev neúspěchy, 13.3.2023
Už léta sázím do perlitu, eliminuji tím veškeré houbové a plísňové problémy. Pořádně ho promočím, zahrabu semínka, dám do igelitového pytlíku a dám na prkénko nebo knihu a na radiátor. Odhaduji to na cca 28-30 st. a papriky vylezou do týdne, rajčata... celý příspěvek >
Molice vlaštovičníková na brukvovitých, 12.10.2022
Pánové se zájmem se si přečetla Vaše příspěvky, z boje proti molicím jsem už zoufalá. Mám ji na růžičkové kapustě a letos dvojnásobek co loni. Jsou všude i na hrášku a běžných listnatých plevelích. Mám dotaz - na čem přezimuje - vlaštovičník nikde... celý příspěvek >
Ochranná sít na borůvky - jakou levnou konstrukci? Poradíte?, 9.9.2022
V době zrání používám netkanou textilii, celé keře do ní obalím takže mám na zahradě 5 dvoumetrových "bubáků" . Lenka
Choroba rajčete?, 22.8.2022
Je to i na straně odvrácené od slunce, leda že by se celý plod přehřál a pak se takto zbarvil. Slunce tedy na ně praží celý den, už mě to také napadlo. Lenka
Choroba rajčete?, 22.8.2022 Obsahuje fotku
Zdravím zkušené pěstilete rajčat. Letos se mi začaly objevovat hlavně na cherry rajčatech ale i na Startu jakoby žluté - zlaté mapy na povrchu plodu. Časem začnou pod tímto postižením více měknout. Nikdy jsem se s tím nesetkala, rostliny vypadají... celý příspěvek >
Papriky 2021, 10.2.2021
Tak já dám tip všem co chtějí ušetřit tisícovku za podložku. Na ústředním topení mám položený molitan cca 3 cm vysoký, na něm krabičku s perlitem a semeny paprik v igelitovém pytlíku. 5.2 jsem sázela a dnes už vidím že se perlit zvedá a mezi tím... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň, 16.6.2020
Daníku, chtěla bych Vás poprosit, kde jste článek četl nebo zhruba co v něm bylo o Revus Top. Každoročně mám zdecimované jahodníky fytoftorou, zkouším moření, postřiky, odolné odrůdy a nic moc nepomáhá. Pokud by v článku bylo kdy a jak aplikovat... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 23.3.2020 Obsahuje fotku
Mimo meruňky mám malý stromek nektarinky která už kveta, tak jsem jí udělala takový stan z netkané textilie a igelitu na malování, jsem na ni zvědavá jak to zvládne. Jak ale vysvitne slunce musí se jí udělat ve stanu trochu průvan aby se neuvařila,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika