Příspěvky uživatele - 11.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou sekačku do členitého terénu 500m čverečních, 1.2.2021
Briggs už není co býval. Amerika prý uvalila embargo na vývoz tvrdokovu, proto se už originální motory Briggs nevyvážení a všechno je licence made in china. Tím nechci říct, že jsou špatně, ale na proslulou kvalitu starých Briggsů nedosáhnou. Jenže... celý příspěvek >
Aku plotostřih, 1.2.2021
Mám akumulátorový plotostřih hecht 6020 už dva roky. Je napájený 20V baterkou, docela jsem se bál, že výkon nebude nic moc. Pravidelně s ním stříhám plot z vrbiček. Výkon sice není takový, jako u elektrického, ale větve střihá spolehlivě.... celý příspěvek >
Aku sekačka s pojezdem, 22.1.2019
Pokud travní frézou myslíte provzdušnovač, tak ji má už dva roky Hecht
Postrekovac pre zenu, 12.5.2018
Nezapomněl jsem to okomentovat. Bud jsem to nenapsal dostatečně porozumitelně a nebo nečtete důsledně co píši. Tedy nabídka je jedna věc a fyzický prodej věc druhá. Pro vyjasnění již dnes můžete složit zálohu na auto, které bude v prodeji za rok a... celý příspěvek >
Postrekovac pre zenu, 12.5.2018
Tohle dokazuje, že už jste jednou lhal a neomluvil se a nedal žádný dukaz na své tvrzení. Měl jste tam dvě otázky, na které jste neodpověděl. Spíš si škodíte, než abyste si pomohl. Opět jste se dopracoval k tomu samému. Já mohu doložit fotografie... celý příspěvek >
Postrekovac pre zenu, 12.5.2018
Za blba jsou tu jiní co accu postřikovač Hecht nevlastní loví informace na internetu a lžou. Od počátku: accu postřikovače nemají dobíjení, ale nabíječky tedy panu Vysloužilovi se nemohlo rozbít dobíjení. Accu postřikovače Hecht se začali prodávat v... celý příspěvek >
Postrekovac pre zenu, 11.5.2018
Nabídka je jedna věc a fyzický prodej je věc druhá. ŽÁDNÝ ACCU POSTŘIKOVAČ HECHT SE PŘED ČERVNEM 2017 NEPRODÁVAL. Dá se to jednoduše ověřit na stránkách Hechtu. Že umíte s internetem neznamená, že máte pravdu. Já vyhledávat ani měnit IP adresu neumím... celý příspěvek >
Postrekovac pre zenu, 11.5.2018
Já jen tvrdím, že lžete, že žádný accu postřikovač Hecht se před červnem 2017 neprodával
Postrekovac pre zenu, 11.5.2018
Omlouvám se za komolení jména. To, že jste před 4 roky lhal o Acu postřikovači Hecht neznamená, že máte pravdu. Prosím doložte jaký akumulátorový postřikovač Hecht se před 4 roky prodával. Tedy ideálně typ - model. Ono se to lehce u Hechtu oveří. Do... celý příspěvek >
Postrekovac pre zenu, 11.5.2018
Pane Vyskočile Vy jste baron Prášil. Vlastnil jste accu postřikovač Hecht a to podle Vás 2 roky, pak odešlo dobíjení, které na postřikovači není, je tam nabíječka jako na mobil a první postřikovače accu Hecht se začali prodávat v červnu toku 2017... celý příspěvek >
Olej ve vzduchovem filtru - sekacka Hecht 546, 7.5.2018
Souhlasím. Tu sekačku někdo převrátil. Je nutný nový vzduchový fitr a po nastartování nechat tzv. vykouřit. I když lepší by bylo dostal olej i od ventilu ale to doma neuděláte.
Sekačka Hurricane XC 35, 4.4.2018
Obchodní označení Hurricane používá a používalo více značek. Podle mne máte sekačku od firmy Asgatech, která již v EU neexistuje. Myslím že toto označení nyní používá Bauhaus.   Podle mne máte 4T motor, protože poslední 2T sekačky byly na... celý příspěvek >
Aku postřikovač, 16.6.2017
Zákony v ČR i SK jsou prakticky stejné a každý se může jednoduchým dozatem přesvědčit zda se u celní nomeklatury píše země původu. To samé se děje při vypisování Intrastatu jen je to jednodušší. Já se trapný narodil:-))) Vy tady lžete a... celý příspěvek >
Aku postřikovač, 16.6.2017
Omlouvám se Potom jste David Copperfield a to jsem nevěděl, protože žádný takový postřikovač neexistoval:-)
Aku postřikovač, 16.6.2017
Chcete říci, že pokud se to vyclí v Nemecku a vy to přivezete sen tak ten postřikovač je rozepsaný na 1000 položek? a nebo je tam položka postřikovač a země puvodu. Protože do Intrastatu musíte u každého výrobku zadat zemi původu nikoli jak vy píšete... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika