Příspěvky uživatele - 24.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická řetězova pila, 9.4.2019
Dobry den, chci koupit elektrickou pilu na stavbu pergoly, a občasnou práci okolo domu. Cena cca do 2000-2500 Kč. Může mi někdo poradit dle vlastní zkušenosti?
Husqvarna 137 a husqvarna 435, 19.3.2019
Chcem sa spytat aky je rozdiel medzi husqvarnou 137 a husqarnou 435. Výkon maju rovnaky. Dakujem
Husqvarna 180, 20.1.2019
Zdravím, zdědil jsem Husqvarnu 180. Je plně funkční a vse v původním stavu. Chyta na drc. Volnoběh drží a krásně jde za ply. Chci se zeptat jakou to může mít cenu. Je to hezký zberatelsky kousek. Dekuji za názory
Olej ve vzduchovem filtru - sekacka Hecht 546, 12.5.2018
Tak jsem odsal veskery olej, vycistil karburator, dal novy filtr, novy olej jsem nalil ma minimální hladinu a olej ve filtru je zas. Predtim nez jsem dal nov vzduchový filtr jsem nechal sekacku bezet cca 10 minut bez filtru. Vse jsem vycistil a... celý příspěvek >
Olej ve vzduchovem filtru - sekacka Hecht 546, 6.5.2018
Zdravím, mám takový problém. Zacal mi jit motorovy olej do vzduchovyho filtru. Sekacka nebyla prevracena na bok ani neni prelity olej. Z vyfuku jde bily dým a straci výkon. Po odmontovani krytu je olej i pod ventilama. Jedna se o motor ohv. Muze olej... celý příspěvek >
Retezova pila Mountfield, 4.1.2018
Dobrý den dnes jsem v Mountfieldu videl řetězové pily znacky Mountfield. Mate nekdo s těmito pilami zkušenosti? Děkuji
Kolecko vodici listy, 25.11.2017
Dobrý den, chci sr zeptat zdali se dá vyměnit kolecko vodici listy na retezovou pilu. Taky by mne zajímalo kolik takova výměna stoji a jestli neni vyhodnejsi raději koupit novou listu. Dekuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika