Příspěvky uživatele - 61.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprika Rodrigo, 15.11.2020
Pomalu pročítám celé toto vlákno a zajímá mne, jestli opravdu každý rok vysazujete papriky do foliáku už v polovině dubna. Čím se řídíte. Předpovědí počasí? Děláte nějaké opatření, když má teplota v noci klesnout pod nulu? Nebo i v tom foliáku máte... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 15.11.2020
Na zahradě se nedá nic dělat a doma se docela nudím. Tak jsem dnes vysel pár rajčatových semínek a už se těším, až z nich vyrostou sazeničky, které budu každý den opípávat.            Vladimír
Jaký rotavátor, kultivátor pro můj účel?, 19.1.2019
FD3 není na orbu. FD5 už ano. Ale ještě je zde pro vaše účely třeba Robot z Prostějova. AZGAT je na orbu možný, ale v lehké půdě. Je totiž docela lehký. Zdar.
Jaký rotavátor, kultivátor pro můj účel?, 19.1.2019
Používám rotavátor FD3 firmy Dakr. Na podzim orba a na jaře rotavátor i několikrát křížem krážem. To zadrnění bude fuška, ale vláčením se to podaří. Vláčení dělám jednou bránou za FD3 (i když drny již nejsou). Dakr FD3 je vlastně nosič vícero nářadí.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika