Příspěvky uživatele - 53.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktůrek Castel Garden a problém s hydrostatem, 17.1.2019 Obsahuje fotku
Zpochybňujete každou radu, obrázek s olejem pro hydropřevodovku nepřesvědčil?Omlouvám se, dám nový, ostrý... Být Váma dám to do servisu, chcete ušetřit, ale neumíte ani si najít na netu, navíc chybí Vám základní znalosti a zkušenosti.Ještě byla... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek Castel Garden a problém s hydrostatem, 17.1.2019 Obsahuje fotku
Stačí Vám to takto pane Tomáši?
Zahradní traktůrek Castel Garden a problém s hydrostatem, 17.1.2019
Nevím komu odpovídáte, Muse sledovat čísla, taky nemám registraci.Jinak-tekumseh motor se už kolik let nevyrábí, castelgarden jakožto výrobce zahradní techniky používá jako každý víceropřevodovek, min. znám osobně ony dvě zmíněné značky, u kanzaki s... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek Castel Garden a problém s hydrostatem, 17.1.2019
Tak se neptejte, stejně o tom pochybujete.Oleje si měním sám a to všude-jedno auto požaduje 5w30/A5,duhé 5w30 a speciální specifikaci o cca osmi číslech a nějaké to písmeno, třetí auto má 4w40/A3,vše je stejná značka, dokonce i model v rozpětí 15let... celý příspěvek >
Sekačky HECHT - dva různé motory - Čína a BS - srovnání, 16.1.2019
Nemyslím si, že by motor hecht po několika mth zdechnul, jen není tak kultivovaný a trhá se startovací šňůra.Moc by jsem nebral v potaz výkonové údaje u hechtu, bývalo to papírově naddimenzováno.Osobně by jsem volil b&s už jen díky špičkové... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek Castel Garden a problém s hydrostatem, 16.1.2019
Běžně se dává 5W50,někdo, např. Husqvarna kterou jsem míval udávala doživotní náplň u traktůrku, já mám rider s externím čerpadlem a měním dle výrobce po 250mth 4WD=2xhydro=3,5l, tak u Vás 2max.?
Zahradní traktůrek Castel Garden a problém s hydrostatem, 16.1.2019
Vpodstatě kterýkoliv servis zahradní techniky, nechte si říct odhad ceny, dost se to liší.I mountfield 😁
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika