Příspěvky uživatele - 4.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hadanka, 6.9.2019
Tesne vedľa je z krajiny kde slnko vychádza a má aj veľa klonov
Hadanka, 5.9.2019 Obsahuje fotku
Áno presne tak Ivan to dal bez mihnutia oka správne si naozaj trieda a čo toto jablko ktoré sa zbiera medzi poslednými a vydrží veľmi dlho veľmi známe jablko skús no že či sa trafís
Hadanka, 5.9.2019 Obsahuje fotku
Čo že to je skúste hádať dozrieva v polovici októbra čo to tak asi môže byť? A bude mať až krvavé líčko keď dozreje. Ešte napovedá tatik je Jonathan.
Bohemia 2019, 5.9.2019
Ci pána dobré xi xi... Ivan to je kapacita všetko vie áno je to wiliamsova letná hruška samozrejme ako u nás sa hovory kalap dolu.
Lord lamborne, 4.9.2019 Obsahuje fotku
No pani neviem čo na to povedať ja si myslím že je to lord lamborne ešte aj tak chutí sladko korenisto ako lord no nemám s čím porovnať strom som ja nesadil ale otec tak neviem on to tvrdí.
Bohemia 2019, 4.9.2019 Obsahuje fotku
Tohto roku je bohemika veľmi pekná dozrela trocha neskôr ako obvykle ale nevadí. Východ Slovenska 351m.
Lord lamborne, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Tohto roku je lord nádherný a dokonca ani ho nenapadla červená škvrnitost čo u tejto odrody aspoň u mňa je dosť časté a dozreje asi cca za týždeň až dva
Melódia + gala red upravená loretovim rezom, 7.7.2019 Obsahuje fotku
Na dvore si pestujem imidžove jablonky. Keď sa niekto rád hraje dá sa upraviť lorretovim rezom do stlpoviteho tvaru aj klasická jabloň na M26 alebo M9 a vrublujem každý rok jednu odrodu ktorú si zoženiem. Je to skôr zaujímavé na dekor ako jablká ale... celý příspěvek >
Foto M9 a MM106, 24.5.2019
súhlasím MM106 je vynikajúci podpnik ma dobré vlastnosti urýchľuje plodnost dobré kotvy a ma stredný rásť Mám aj M26 ta je urodna to kotvenie je o dosť slabšie a stromček sa dlhšie prima do pôdy úrodnosť ma podobnu ako M9 dosť treba... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 5.5.2019
Sú odrody ktoré stačí ošetriť raz a je pokoj ako rubinola alebo florina pinova ale sú odrody ako šampión idared Gala fuji ktoré treba striekať aj 2 až 3 krat podľa počasia ktoré je hlavnou premenou a potom je golden delicius gloster alebo Jonathan... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 5.5.2019
Pán IH netuším čím som vas tak rozuril. Čo sa týka počasia a strupovitosti tak ja tam vidím prepojenie na plesňové choroby jabloni pretože napádanie listov je účinnejšie keď je vonku 10 stupňov a 80% vzdušnú vlhkosť čo je veď sa pozrite von oknom a... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 5.5.2019
Ja som 351 m nad morom a napadnutie šampiona som mal dost silné strupovitostou v 2017 AV 2018 to bolo lepšie
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 5.5.2019
Veru veru a je to tu... počasie je pre strupovitost ideálna čiže ak by ma niekto chcel presvedčiť že Jonathan golden delicius gloster či šampion a idared prežijú bez ujmi tak si dám ruky odseknut že tohtoročná sezóna nebude o Tom či použiť chemický... celý příspěvek >
Melódia + gala, 3.5.2019
Bude to v tvare baleríny bude to vzpriamený tvár stlpoviteho tvaru. Samozrejme že kvantita nieje výsledkom ale širšia paleta odrôd na jednom podpniku. Výsledkom nieje dopestovať vreteno ale akýsi stĺp niekoľkých odrôd v rade s evidentne odlišnými... celý příspěvek >
Melódia + gala, 3.5.2019 Obsahuje fotku
Kto má málo miesta v záhradke tak si môže dať niekoľko odrôd zasebou v stlpovitom tváre smerom hore podľa potreby. Melódia je M26 a dal som do nej galu a ešte na rok dám do galy angold a bude to vizuálne zaujímavý ukaz. Samozrejme tvarovanie jablone... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika