Příspěvky uživatele - 18.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umístění palírny, 15.1.2019 Obsahuje fotku
Děkuji za odpověď a psaní. Na ten spolek jsem sice kdysi narazil, ale toho historického obrázku jsem si tam nevšimnul. * Trochu jsem doufal, že je to sken z knih které mi ve sbírce chybí a že bysme mohli udělat nějaký barter.. (Ty knihy sice v... celý příspěvek >
Umístění palírny, 15.1.2019 Obsahuje fotku
host - xxx.xxx.19.119, můžu se zeptat odkud je ten obrázek? Neznám * A ještě jeden transportní: Rafael.
Jablečné víno, 14.1.2019
Možná, jestli není zaměněna trpkost za tu hořkost? Pokud se jedná fact o hořkost, zhořknutí je vada vzácná a nedostatečně popsána a těžko má s ní někdo větší zkušenosti. Snad se ta hořkost nepřenese i do destilátu... Ale to nevím, nemám s tím... celý příspěvek >
Umístění palírny, 14.1.2019
Klasický spirálový chladič v nádobě cca 100l. Pěkné rozvrstvení teplot po jeho výšce. Nahoře voda hodně horká a čím níž tím studenější. Jeden by si mohl myslet, že se ty spodní vrstvy budou od těch horních zahřívat a že časem se ty teploty nějak... celý příspěvek >
Umístění palírny, 14.1.2019 Obsahuje fotku
Francie z let cca 1900. Rafael.
Umístění palírny, 14.1.2019
Měl jsem kolegu který si jednou udělal palírnu v panelákové kuchyni. Vlastně dva. Během pár dní dovolené tam zpracovali cca 200l jablečného vína. Špatné bylo, že přístroj byl malý, pomalý a asi proto stihli veškerou produkci během výroby... celý příspěvek >
Umístění palírny, 13.1.2019
Takové staré přísloví mně napadlo: "Dobrý sluha, ale zlý pán!" INTERNET! * V dnešní době se to velmi hodí v sítích, diskuzích, blozích apod. a v nich k nejrůznějším tlácháním.. Proto prosím, zachovejte si zdravý rozum, úsudek a nevěřte, nebo... celý příspěvek >
Umístění palírny, 13.1.2019
Oprava, aby si to někdo špatně nevysvětlil. Ten můj překlep. Od 3% to má, mělo být! Rafael.
Umístění palírny, 12.1.2019
Výbušnost lihových pár cca je od koncentrací 03,5 -15%. (Trochu podobné jako výbušné koncentrace v dolech - metanu). Ale v domácí praxi je to podobný strašák jako metylalkohol. Sice se ty páry drží při zemi, takže u topeniště, ale je velmi... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika