Příspěvky uživatele - 95.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lipnická švestka, 22.5.2021
Před čtyřmi roky jsem vysadil 7 stromků... Loni jsem konečně ochutnal první 4 plody, což není ani 1kus na 1 strom! Ale dobře už bylo!! Letos nesklidím ani ň!!!
Bažant na zahradě, 12.5.2020
No, není nad pohled na pinožící se jednodenní bažantíky... Před časem u nás na zahradě, ze všech stran ohkolesené barokní zdí, zakotvila bažantí slípka; patrně zdrhla arcibiskupovi odvedle... Vyvedla 14 kuřátek a záhony s přísadou zatím... celý příspěvek >
RedHaven, 9.9.2019
Je zde zmíněn řez starší broskvoně. Roky jsem počítal očka Teď provádím americký střih a jsem spokojen
Jak rychle vypeckovat švestky, 23.4.2019
20 kg za hodinu? To jste dobrý  My dělali ve čtyřech 2 metráky přes 3 hodiny vč. ukládání na lésy Další várku už jsme nepůlili a do sušky vlezly 3 metráky trnek sypaných přímo z převravek. Bylo to sice rychlejší  ale zato se to... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 19.2.2019
Synek přišel "pohaluzi" k vinohradu (1250 hlav rýňáku) 50 km od domu! Řezali jsme v So a teď to musíme dodělat. Letos prý budeme dělat burčák -  asi se z něho po...Říká se, že potomstvo je zlé, blbé a zločinné  ale opravdu už nevím,... celý příspěvek >
Zápach v trnkovici po lihu, 6.2.2019
"...kořalka jde cítit po lihu." No, kéž by pálenky byly cítit než po lihu, že
Umístění palírny, 14.1.2019
...jednu dobu se problém s chladicí vodou řešil dvěma pivovarskými bečkami bez víka: Z výše umístěné bečky tekla voda samospádem přes chladič do spodní bečky... Výpalky se kvůli smradu vybíraly až po vychladnutí (a byly zakopány na zahradě) a... celý příspěvek >
Umístění palírny, 13.1.2019
No, Walderon chce jenom odrbat berňák, ale já si nedělal prču... Zakladatel rodinné živnosti jezdil už za starýho Procházky s potahem s pálenicí na Valachoch po dědinách a od té doby by byla vedle naší storry Tisícročná včela obyčejný... celý příspěvek >
Umístění palírny, 12.1.2019
No, z povahy vašeho dotazu usuzuji, že neskončíte jako J. Hus, ale spíše jako V. Babinský
Sušené švestky, 21.4.2018
Nevím, kolik vagónů ale před Vítězným jaguárem pro tento účel dovážel otec z Balkánu sušené fíky a švestky...
Zvedák na zahradní traktor, 18.4.2018
Jj, ten hydraulický znám! Omylem mi ho dodali místo mechanického a já, bláha, si ho nechal vyměnit! Dnes už bych si koupil pouze, sice dražší, hydraulický zvedák.
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 9.4.2018
No, já letos 1.postřik o 1 den zaspal... Ještě včera to vypadalo tak akorát na dnešek, ale než ráno kdesicosi, tak marhule rozkvetly. Asi by to byla zhovadilost postřikovat zítra v plném qětu, že?
Lipnická švestka, 4.1.2018
Poslední na fotečce se zove JAJO Jedná se o překlep, či o mou nedostatečnost (JOJO mám vysazeno10 ks a mám obavy, že mě to bude mrzet) Lipnické mám 7 ks a zatím ještě nevím, zda mě to nebude mrzet; soudě ale podle habitusu a olistění, tak... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika