Příspěvky uživatele - 143.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
chlupáčci, 22.10.2008
Daniela: No smečku máme docela velkou, navíc si nás velice oblíbili sousedovic kočičáci, takže u nás pravidelně pořádají srazy  -  je hold veselo. Co se týče kočičích zahradnických úprav zahonků, je to celkem v normě, už mám dost zkušeností... celý příspěvek >
chlupáčci, 22.10.2008 Obsahuje fotku
Vídím že se toto téma pěkně rozběhlo, také sem přidám pár fotek našich kočičáků, snažil jsem se vybrat ty se "zahradními" motivy, tak doufám že se budou líbit. Nashle
Krmítko pro ptáčky, 22.10.2008 Obsahuje fotku
Vidím že se tady probíralo téma - kočky v krmítku, chci vám jenom ukázat jak to dopadne když si z vašeho težce vyrobeného krmítka udělají kočky rozhlednu. Naštěsti jsem vyrobil nový typ krmítka kam se naše kočky nevejdou - takže jsou nakonec... celý příspěvek >
nové odrůdy jabloní, 18.10.2008
Dobrý den, vidím že jste chválil možnost poštovního dodání od vámi zmiňované firmy. Rád bych tuto možnost také využil, a proto bych se rád informoval, zda jsou zasílané stromky opravdu kvalitní a dobře zabalené a jaká je asi tak cena poštovného. Za... celý příspěvek >
Jakou strunovou sekačku? Poraďte, 2.6.2008
Prosím o radu, jakou strunovou sekačku si mám pořídit. Mám zahradu cca 1250 m2 - mírný svah, kterou sekám benzínovou sekačkou s pojezdem. Potřebuji koupit kvalitní strunovou sekačku na méně dostupná místa a na dočištění okrajů záhonů. Také bych... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 26.4.2008
Dobrý den, velice mě pobavila ta reklama která se zobrazuje tady u této diskuze- je to samozžejmě reklama na Mountfield. Hlavně ty slogany které se tam nabíhají : "Záruka až do roku 2015,  Ručíme za špičkovou kvalitu, S námi vždy ušetříte,... celý příspěvek >
Partenokarpická okurka, 5.3.2008
Moc vám děkuji za rychlou a výstižnou odpověď. To že se nejedná pouze o okurky jsem na internetu zjistil, ale samotné vysvětení tohoto pojmu tam chybělo. Nashle Martin
Partenokarpická okurka, 5.3.2008
Dobrý den, moc by mě zajímalo co to znamená, když je u odrůdy okurky napsáno že je partenokarpická. Má to něco společného s velikostí, tvarem nebo odolností? Možná že je to triviální otázka, tak omluvte mou neznalost - jsem zahrádkář začátečník.... celý příspěvek >
Zelená vajíčka, 24.2.2008 Obsahuje fotku
Nejraději mám, když  "odborně"  radí ti, kteří danému problému vůbec nerozumí. Samozřejmě že plemeno slepic snášející modrá (tyrkysová) vajíčka existuje - jsou to araukany. Je to vcelku běžné a nenáročné plemeno slepic, myslím že ho snadno... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika