Příspěvky uživatele - 75.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s rostlinami na dobírku, 14.1.2019
No to ste ma nepotesili:) Maju na nete taky obrovsky vyber, az mi je to podozrive. Nevie niekto, kde sa daju objednat rozne orgovany? Nemyslim teraz klasicky biely a fialovy:)
Zkušenosti s rostlinami na dobírku, 14.1.2019
Dobry den, ma niekto skusenosti so zahradnictvom Zoja? 
Frigo sadba jahod, 14.1.2019
Mam velmi dobre skusenosti s Koronou. Pevne, ale stavnate plody boli uz zaciatkom juna. Za 3 roky co sme ju mali, netrpela ziadnymi chorobami. Tiez budem vysadzat frigo sadenice, lebo nejak sa im u mna dari podstatne lepsie ako zakorenenym v... celý příspěvek >
Co je to za semena?, 11.1.2019
Ked som minuleho roku sadila boli semena uplne cierne a nechlpate. Ale tak mozno to zavisi aj od druhu, sposobu susenia. Kazdopadne slez nie, ten tu mam zivy vysuseny pred sebou. A reakcia na prispevok, ze ma vediet podla objednavky: ono to prislo... celý příspěvek >
Papriky 2019, 11.1.2019
Papriky som vysiala 8.1. a este nerastu:) Druhy: Cornitos mix, Sweet sunshine, Sweet Romano a Royal Purple Mavras. Vsetko sladke. Palive si uz netrufam, lebo sa mi 2 krat podarilo napriek 20 metrovej vzdialenosti palivych od nepalivych premenit... celý příspěvek >
Co je to za semena?, 11.1.2019
Slez malva to nie je a topolovka asi tiez nie. Ale ked posadite, uvidite:) Dajte urcite vediet ako to dopadlo.
Rajčata 2019, 10.1.2019
No vidite, a ja ho budem este rozsirovat, az z toho vznikne stena:):) Ma to pre mna tu vyhodu, ze ako sa slnko posuva pocas dna, tak aj ja tie boxy popresuvam z izby do izby tam, kde prave svieti.
Kdy poprve kvete kaštan, 8.1.2019
Tak do 2 az 3 rokov. Trpezlivost ruze prinasa:)
Vyska zeleniny, 1.1.2019
Dobry den, mohli by ste mi prosim poradit? Aku vysku pribliznu v dospelosti ma nasledujuca zelenina: mrkva kalerab kapusta cibula petrzlen karfiol brokolica ruzickovy kel krickova fazula cervena repa chren zeler por a zemiaky. Viem ze zemiaky podla... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 1.1.2019
Impozantny prieskum. A nahodou neviete, ci su aj nejake slovenske odrody pestovane vo svete?
Natírání kmenu vápnem, 30.12.2018
Vyzera to super. A tie stromy su krasne upravene. Ked jedneho dna zmenim nazor na strihanie stromov, tymito obrazkami sa budem jednoznacne inspirovat. Preco s otaznym efektom?
Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 30.12.2018
Stando, dakujem velmi za uzitocne tipy.Je uzasne najst takeho dobreho poradcu. Ake dalie ste pestovali, pestujete, resp. budete tohto roku pestovat?
Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 29.12.2018
No ved to, ze sezona nie je taka dlha. Keby mali dni 48 hodin, tak by sme mozno vsetci vsetko stihali podla planov:) Ratam s tym, ze kvalita hluz nebude zrovna vystavna. Skor mi ide o to, aby kvitli na jesen. No a preto takto, lebo mam rada... celý příspěvek >
Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 29.12.2018
Wow. Klobuk dole. Odkial to vsetko viete?
Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 29.12.2018
Tak in vitro vynechame:) Najlepsie bude vyskusat vsetky spominane metody a na jesen spravim vyhodnotenie ako to dopadlo. Trochu predbehnem jar a zo semena zacnem pestovat uz dnes. Na vysvetlenie, preco tak siloumocou zo semena: Zo semena je to o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika