Příspěvky uživatele - 253.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez slivoní, 15.2.2020
Dobrý den, myslíte, že při tomhle počasí můžu již teď provést první (výchovný) řez u slivoní zasazených na podzim v loňském roce. Díky.
Kroucení listů hrušně, 2.5.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, mohl by mi někdo poradit prosím? U několika na podzim zasazených hrušní Konference se mi začaly nějak divně kroutit listy, věděl by někdo co to je a jaký postřik zvolit? Díky, AB.
Černání výhonků, 20.2.2019
Děkuji všem za reakce a jěště jedna věc. Nemůže mít to černání na svědomí přípravek Aversol kterým jsem proti okusu natřel spodní část kmene že ne? Zjišťoval jsem na mnoha zdrojích a prý je na ov. stromy bez problémů tak nevím..
Černání výhonků, 19.2.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, zhruba před týdnem mi začaly u téměř všech na podzim zasazených hrušní jakoby černat a odhnívat výhonky, viz. foto. Neví někdo prosím co by to mohlo být popř. jak to vyřešit? A může mít na to vliv posledních pár velmi teplých dnů v... celý příspěvek >
Řez hrušní, 11.1.2019
Přesně jak píšete jsou špatně zapěstované už od školky, také bych si takové stromky nekoupil, bohužel po předchozí dobré zkušenosti u švestek jsem si říkal, že budou mít pěkné i hrušně..Tudíž jsem si je objednal až domů a stromky viděl až bylo vše... celý příspěvek >
Řez hrušní, 11.1.2019
Zdravím, díky za názor, ale stromky byly takto přivezeny z prodejny, právě proto jsem chtěl znát názory jiných, protože jich mam zasazených 30 kusů a všechny vypadají dost podobně jako ta na fotografii. Řezem, nebo vyslepením pupenů jsem je nijak... celý příspěvek >
Řez hrušní, 11.1.2019
Děkuji za rady, myslíte, že uděláním špičáku by se docílilo lepšího postavení budoucích kosterních větví? Na téměř všech mých hrušních téhle odrůdy jsou horní větve strašně strmě postavené, myslíte že by to byl do budoucna problém? Adam
Řez hrušní, 10.1.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, zda u takto rostlých hrušní zasazených na podzim zvolit první jarní řez klasicky na terminál plus 3-4 kosterní větve, nebo k tomu nechat i nějaké spodní patro. Odrůda Konference, podn. Kawkazská. Děkuji.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika