Příspěvky uživatele - 240.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Clingy, 1.10.2020
Zdravím, letos mám objednanou broskev Vinegold a vyhlédlou Romea. Nevíte termín dozrávání u Romea. Jana
Trhliny - nekrózy na letorostech. Příčina?, 21.6.2019 Obsahuje fotku
Na letorostech slivoně se tvoří nekrózy, které zůstávají i na starších větvích. Lze nějak léčit?
Choroba vínné révy?, 20.5.2019 Obsahuje fotku
Taky se přidám fotkou k diagnostice. Réva bílá a na spoustě listů se objevují tyto drobné červené skvrnky.
Glyfosfát karcinogenní?, 22.4.2019
Ono to je tak, že pokud je něco pod patentovou ochranou, tak je to v pořádku. A poté, když to můžou levně vyrábět všichni, tak je zájem to zakázat, protože v zásobě už čeká další patentově chráněný prostředek. Glyfosát asi moc škodlivý nebude -... celý příspěvek >
Copak nám to bydlí v plůdcích višně a třešně?, 5.4.2019
Děkuji za upřesnění. Když oni ti broučci vypadají tak podobně. Příště už budu vědět, že mě navštívil květopas peckový.
Houba na červeném rybízu, 8.1.2019
Děkuji za identifikaci. Už jsem si jí objednal u hlavní kuchařky.
Houba na červeném rybízu, 8.1.2019 Obsahuje fotku
Na dvou keřích červeneho rybízu nám teď v zimě roste nějaká houba. Neví někdo, co je to zač? Keře jsou starší, má cenu s tím něco dělat, nebo časem vykopat?
Copak nám to bydlí v plůdcích višně a třešně?, 4.6.2018 Obsahuje fotku
Takže jak to se zobonoskou dopadlo? Stříkal jsem jednou Mospilan a jednou Calipso 480 proti ní a 2x Horizon proti monilióze. Stopky nebyly nakousnuté a snad brouk ani nestačil naklást vajíčka (snad si nejprve dělají dírky a až později je obcházejí,... celý příspěvek >
Calypso 480 SC - účinná náhrada, 17.5.2018
Tak z Maďaska přišla originální litrovka s cenou na polovině, za co se prodává tady, kde navíc vyžadují profesionální použití. Na nejbližší desetiletí mám vystaráno.
Calypso 480 SC - účinná náhrada, 9.5.2018
Přes ebay z Maďarska taky litrovka. Jestli přijde, tak musí vydržet desetiletí.
Copak nám to bydlí v plůdcích višně a třešně?, 8.5.2018 Obsahuje fotku
Tak jsem zkontroloval i ostatní peckoviny a na broskvoních není, na meruňkách je sporadicky a na slivoních celkem dost. Kontrolní postřik pokusného jedince Mospilanem vedl k jeho usmrcení do 30 minut.
Copak nám to bydlí v plůdcích višně a třešně?, 5.5.2018 Obsahuje fotku
Kdo se chce potěšit z cizího neštěstí, tak přikládám snímek Zobonosky kladoucí vajíčka do plůdku z mé višně. Vypadá to, že obcházejí plody a strkají sosáček opakovaně do těch samých dírek. Zatím stopky nenakusují.
Copak nám to bydlí v plůdcích višně a třešně?, 5.5.2018 Obsahuje fotku
Tak jsem hledal zobonosku a našel jsem ji. Sklepáním na bílou plachtu. Má cenu proti ní letos ještě zasáhnout?
Copak nám to bydlí v plůdcích višně a třešně?, 5.5.2018 Obsahuje fotku
Nic jsem uvnitř nenašel. Vypadá to, že je to rovně napíchnuté. Některé píchance jsou uvnitř rozšířené, ale možná druhotně nějakým jiným hmyzem.
Copak nám to bydlí v plůdcích višně a třešně?, 4.5.2018 Obsahuje fotku
Většinu plůdků višní i třešní máme pokrytou černými tečkami - dírkami, které nejsou hluboké, nevedou do pecky. Bydlí v tom možná jak vlásek hubené, 1mm dlouhé, bílé mnohonožky, které celkem rychle běhají, tak se nedají vyfotit. Co to je za potvůrky a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika