Příspěvky uživatele - 219.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor do lesa, 7.1.2019
Já ho vyfotím ale jezdím domů z práce když už je tma tak nestíhám 
Malotraktor do lesa, 7.1.2019
Je to udělaný z toho samýho postřikovače co je na fotce  Oj jsme prodloužili, předek vyztužili a zadek protáhli o 1 metr
Malotraktor do lesa, 7.1.2019
Dobře Díky 
Malotraktor do lesa, 6.1.2019
Přívěs má nápravu přesně v polovině 
Malotraktor do lesa, 6.1.2019
Je to šnekový drtič. Malotraktor by ho měl v pohodě dát ne? Kolik by měl mít minimálně koní?  Budu zkoušet přidávat tonáž jak radíte  Díky 
Malotraktor do lesa, 6.1.2019
Štěpkovač potřebuje min. 500/min a štěpkuje průměr větve max. do 7 cm 
Malotraktor do lesa, 4.1.2019
Ano ten domácí není kloubový.Ta brzda by se asi nějak udělat dala  Až půjdu do lesa tak zkusím udělat pár fotek cesty.Třeba mi pak napíšete že to zase tak prudký svah není a sjet to půjde  Dal by se koupit traktůrek domácí výroby... celý příspěvek >
Malotraktor do lesa, 4.1.2019
Les máme bohužel nad vesnicí na kopci.Dá se to objet i po silnici ale je to daleko.Kamarád tam jezdí s domácím traktůrkem ale má káru tak na cca 500 kg  Prázdný vyjede po cestě nahoru do lesa a zpět jede naložený a bez problémů tak mě... celý příspěvek >
Malotraktor do lesa, 4.1.2019
Pán mi psal že traktor je v Německu.Že ho přiveze a dovoz že je v ceně  Ale nepsal jestli chce peníze předem nebo až při převzetí  Ta cena je podezřele nízká Děkuji za cenné informace  
Malotraktor do lesa, 4.1.2019
No já si to myslel že to bude blbost :D Každopádně díky za reakci 
Malotraktor do lesa, 3.1.2019
Zdravím Chci si pořídit malotraktor.Měl by mít vývodovou hřídel a tříbodový závěs.Budu s ním štěpkovat Dále by mě zajímalo jaký by měl mít výkon aby utáhl nebržděnou vlečku s cca 1,5 tunou dřeva po lesních cestách a také abych sjel s takto... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika