Příspěvky uživatele - 135.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzdálenost trubky od kotla, 25.1.2022
zdravím, chci si pořídit místo zavařovacího hrnce, smaltovaný kotel 60l už mám domluveno u klempíře meděný klobouk a chci si na klobouk přidělat teploměr, nevím ještě jaký, který by byl dobrý? Doufám že se to može ve smaltovaném kotly vařit? 
Al-Ko T 15-95,4 HDA, 25.9.2020
myslíte jako na místo 95 třeba za 98
Al-Ko T 15-95,4 HDA, 23.9.2020
Mě už to dělá docela dlouho od loňska, ale teď mi to dělá čím dál víc, tak jestli to nebude ten karbec?
Al-Ko T 15-95,4 HDA, 23.9.2020
haló, nikdo nevíte čím to može být?
Al-Ko T 15-95,4 HDA, 18.9.2020
 Chci poprosit o radu, mám Al-Ko T 15-95,4 HDA.  tarktor si jako kdyby sam přidává a ubírá, když je na vlnoběh. Může mi poradit co s tím?
Kvas trnky, 30.9.2019
co potřebujete přeložit, že jsem to potlačil v hoboku mestůvkú. Mestůvkú se míchají hrozny když kvasijú, říká se temu že jedu to do sklepa potlačit, a koláč na vrchu je že to ještě kvasí
Vzdálenost trubky od kotla, 25.9.2019
takže to nemá vliv na metanol, mě právě kámoš říkal že to musí být aspoň 1,5m aby se tam nedostal metanol, taky jsem si říkal že je to blbost
Jaký druh švestky na slivovici?, 25.9.2019
jakou švestku v ysadit ve Velkých Bílovicích, (poměrně furt teplo nejjižnější morava)
Vzdálenost trubky od kotla, 25.9.2019
nevím jestli sem se dobře vyjádřil, tak jak vysoko má být od čepice nebo klobouku, trubka co vede do chladiče, já to mám od toho maču co vařím v zavařovacím hrnci cca 40cm. je to dostačující nebo to nemá na nic vliv?
Vzdálenost trubky od kotla, 23.9.2019
aj je důležité, jak vysko má být trubka, od kotla co vede do chladiče, nebo to nemá na nic vliv?
Kvas broskve, 24.8.2019
tak sem to hodil na kotel, proto že tady u nás odborníci mi řekli že nto mam vypálit. Ze 120l maču mi nateklo po prvnim pálení 16l tak su zvědaví kolik nateč po přepalování po poledni se do toho pustím pak dám vědět
Kvas broskve, 19.8.2019
Je to 12 dnů co jsem založil kvas z broskví přidal jsem do toho rychlo kvasnice a včera jsem zkoušel kolik to má cukru ukázalo mi to 2. Mám to hodit na kotel? Zdá se mi to strašně skoro. ty rychlo kvasnice jsem zkoušel poprvé přidat jinak vždycky... celý příspěvek >
Aroma meruňkovica, 13.8.2019
čím to může být že se mi tak zakalila meruňka?
Aroma meruňkovica, 13.8.2019
Foto
Aroma meruňkovica, 2.8.2019
ale i přes to, kdybych to chtěl vyzkoušet, kolik aroma tam dát??
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika