Příspěvky uživatele - 10.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčinové farmy u nás, 5.1.2019
 Na Slovensku sú v súčasnosti 2 združenia na veľkopestovanie rajčín. GreenCoop družstvo je prvou, a súčasne aj najväčšou výrobnou organizáciou zeleniny na Slovenku s ročnou produkciou viac ako 10 mil. kilogramov kvalitných domácich... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.1.2019
Vladimíre, tak ja mám zatiaľ pokusne v 13 kelímkoch 7 druhov rajčín - Tomatoberry F1,ŠtartF1,Stupické poľné skoré, Maglia Rosa, Sleeping Lady, Pink Passion, Subarctic Plenty. Ešte som včera vysiala Mong. Karlika a 42 Days. Tento rok budem... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 1.1.2019
Ano, pozerala som to na Gengel, ten Moravský Granát majú podlhovastý so špičkou, aj Ostravské rané má na obr. zemiakový list, okrem starých českých odrôd a nejakých krajových krížencov majú  v ponuke aj niektoré zahraničné staré odrody, kvalitu... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 1.1.2019
Vladimíre pestoval si to Olomoucké nízke? Akú mali chuť? Pátram po tej starej odrode v našich obchodoch v r.1960-70.  Našla som českú stránku, kde dostať to Vrbicanske nizke s popisom: "Naše stará odrůda, povolena do pěstování v roce 1952.... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 31.12.2018
Pani Dara, Marmande skutočne dostať bežne v Lídli, je to stará semideterminantná odroda, pomerne kyslá, asi pred 7 rokmi som ju 1 rok pestovala, nechutila, požitie do šalátov, alebo na rozvarenie.              ... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 30.12.2018
Milane, vidím, že sa intezívne pripravuješ na budúcu rajčinovú sezónu a prispôsobuješ tomu aj svoj byt. Tak nech sa ti darí. Ja som trocha poľavila. tento rok som zatiaľ vysiala pokusne v novembri iba po 2 Štartky, Stupické, Magliu Rosu, Sleeping... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 26.12.2018
Tak som neodolala a objednala som si na hol. webbe tieto druhy: Tegucigalpa, Jersey Giant, Sacharnaja Sliwa Krasnaja - polhovasté, Amana Orange, Eva’s Amish Stripe, Coeur de Boeuf Bicolor a ešte Rose de Berne.      ... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 26.12.2018 Obsahuje fotku
Vadimíre, Opalku a Jersey Devill som mala tento rok priesady od Jany, chuťovo dobré aj na priamy konzum a na sušenie a kečupy výborné, budem skúšať zohnať semienka aj tento rok. U Jany som ešte chutnala ANDINE CORNUE,(neviem, či je to to isté ako... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 26.12.2018
Jubilee som po 2 roky pestovala, ale chuťovo bolo menej výrazné a sladké ako Or. Strawberry, tak som ho vyradila. Eva T.
Tatiana´s TOMATbase, 25.12.2018
Vladimír, dobre, že si založil toto vlákno pre potešenie rajčinárov, Amana Or.vyzerá pekne, mäsito, tak nejaké namnož. Orange Strawberry pestujem už 6 rokov a som s ním tiež spokojná, nostálo by za to porovnať, v recenziách je Amana... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika