Příspěvky uživatele - 110.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je tohle moniliová spála? Nebo jiná nemoc meruňky?, 7.7.2020
Moje Veselka je zatím krásný strom, stáří asi 7 let. Hlavní větve silné jako ruka v zápěstí. Vloni ta nejsilnější svislé rostoucí svěsila listy. Listy úplně uschly. Myslel jsem, že to je monilióza v nějaké své formě. Tak jsem tu větev odřízl s tím,... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 1.1.2019
Mám podobnou zkušenost jako p. Hlavatý. Dubový soudek 10ltr zevnitř vypalovaný. Podobně fungují i připečené dubové hobliny nebo třísky. Pokud to dřevo neprojde tepelnou úpravou, tak ta nádherná sladká vůně tam není. Připečení musí být tak akorát,... celý příspěvek >
Obaleč švestkový - 1. generace, 26.6.2013
Totéž se vyskytuje i u mého stromku. Letos to vypadá, že nějaké plody budou, ale hodně jich má ty modřiny. Mnohem více jich je bez známek napíchnutí azačínají opadávat. Fotky jsem dal do tématu "Nemocné srtromy a co s tím".
Nemocné stromy - co s tím?, 26.6.2013 Obsahuje fotku
DruhyStrom4
Nemocné stromy - co s tím?, 26.6.2013 Obsahuje fotku
DruhyStrom3
Nemocné stromy - co s tím?, 26.6.2013 Obsahuje fotku
DruhyStrom2
Nemocné stromy - co s tím?, 26.6.2013 Obsahuje fotku
DruhyStrom1
Nemocné stromy - co s tím?, 26.6.2013 Obsahuje fotku
PrvniStrom4
Nemocné stromy - co s tím?, 26.6.2013 Obsahuje fotku
PrvniStrom3
Nemocné stromy - co s tím?, 26.6.2013 Obsahuje fotku
Další
Nemocné stromy - co s tím?, 26.6.2013 Obsahuje fotku
Zdravím. Prosím, poraďte. Lokalita Vsetínsko. První stromek stáří asi 5 let - něčím napadené plody. Pár letorostů uschlo, ostříhal jsem je. Druhý strom je starý, vždycky byla špatná úroda, letos má taky světlé skvrny na listech, ale po letech teď... celý příspěvek >
Vytápění skleníku, 30.1.2013
A co kombinovat zarytí kompostu na podzim s tím, že na jaře dáte nejlevnější solární dotápění - bazénový plastový kolektor (černý PE) pár metrů hadic a akumulační sud aspoň 200litrů uvnitř skleníku? Sud by měl být shora přiklopený, aby moc... celý příspěvek >
Deformace jablek, 21.9.2012 Obsahuje fotku
Poraďte prosím, co se stalo s jablky. Na jedné z jabloní mi letos vyrostla všechna jablka zdeformovaná.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika