Příspěvky uživatele - 250.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Automatické zavlažování ve skleníku, 30.12.2018
Dobrý den, produkt SOL-C12 jsem používala ve skleníku dvě sezóny. V první sezóně fungoval systém dobře. V druhé sezóně však začala závlaha stávkovat. I po výměně baterie (zakoupena originální) se opakovaně stávalo, že čerpadlo vodu ze sudu vůbec... celý příspěvek >
Ořech zasazený příliš blízko plotu, 30.6.2018
ano, já bych je ráda přestěhovala ale nemám kam :-(toto je jediný kousek naší malé zahrady kde se dá něco zasadit, zepředu parkují auta a z boku domu vede silnice... ale i tak mi připadá absurdní, aby si soused něco vysadil a já se pomalu klidila z... celý příspěvek >
Jezírko ze staré koupelnové vany, 4.4.2018
Kdepak, málo fantazie, stačí udělat pozvolný náběh ze dna vany z betonu na vršek a je vymalováno.Máte malou fantazii, čoeče.
Rozhrabaný trávník, 14.9.2017
Děkuji za odpověď, našel jsem pod brankou pár chlupů jak ta mrcha podlézala a podle myslivců je to jezevec, bydlím kousek pod lesem tak je to možné, co se týká těch kanců tak jsem nad lesem viděl co dokážou, jako by tam proběhla hluboká orba.
Rozhrabaný trávník, 13.9.2017
fotopast cosi vyfotila, je to na obrázku na pravé straně jakoby něco stálo na zadních, doufám že z toho už neblbnu:-)
Rozhrabaný trávník, 23.8.2017
Prasata asi ne pozemek je oplocen a nikde žádné podhrabání, ta potvora co to dělá je potichu, zkusím fotopast.
Rozhrabaný trávník, 23.8.2017 Obsahuje fotku
Bohužel dal jsem jen jednu fotku, pokusím se dát další.:-)
Rozhrabaný trávník, 23.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Před pár dny nám před domem něco:-) rozhrabalo trávník, bydlíme kousek od lesa tak jsme měly podezření na nějaké ptáky, dnes to udělalo znova ale na mokré trávě byla zřetelně vydět že ta mrcha leze.-).Dám několik fotek pokud by někdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika