Příspěvky uživatele - 234.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2020, 17.3.2020 Obsahuje fotku
Zdravím. Tak Amy v první várce setí nevylezla vůbec, z druhé vyseté várky z deseti semen vylezly čtyři a jsou pěkně lenivé. Příští rok vyseji z přesevu. Kvalita semen mizerná. Tohle bylo trápení. Jinak všem ostatním parikám se daří. Chilli by mohly... celý příspěvek >
Papriky 2020, 2.3.2020
S tou raností si nejsem tak úplně jistá, spíše je to o stáří a kvalitě semen. Třeba Amy byla v klíčení pěkně lenivá. A ten ligohumát určitě vyzkoušejte. Kupuji Hoštický. Jsem nadšená a určitě budete taky. Za to ručím. :)
Papriky 2020, 1.3.2020
Po dvojicích je letos pěstuji poprvé, i když je fakt, že do skleníku jsem vždy dávala dvě blízko sebe a nijak se vzájemně neuzurpovali. Při kvalitním hnojení nemají proč a v hlíně je dostatek místa. Letos je sadím do kelímku po dvou z důvodu ušetření... celý příspěvek >
Papriky 2020, 29.2.2020 Obsahuje fotku
Tak dnes první přesazení sladkých paprik. Nakonec jsem přehodnotila rozhodnutí nepikýrovat... takže první várka je ve svých hnízdech. No a pomalu začíná docházet místo. Půjde na řadu rozdávání kamarádům :)...  jako každý rok. 
Papriky 2020, 29.2.2020
Palermo i Ramiro jsem pěstovala ve skleníku (cca 250 nadm. výš). Dozrávají v pohodě i venku, ale později. Jsou moc dobré. Měla jsem je podstatně delší, než ty zakoupené :). Spokojenost.
Papriky 2020, 25.2.2020
A už jste tyhle odrůdy pěstoval (a). Můžete sem dát nějaké recenze? V jaké nadm. výšce pěstujete? 
Papriky 2020, 23.2.2020
Dnes první pikýrování chilli paprik.... Lampy jim svědčí. Zalévám ligohumátem a všechny papriky mají moc krásné kořeny. Sladké papriky jsem vysela o 14 dní později, některé odrůdy jsou již venku, ale na přepíchání si ještě týden počkají. Některá... celý příspěvek >
Papriky 2020, 6.2.2020
Ano, to je sice pravda, ale pokud nemáte místo a pěstujete v bytě... zlaté kelímky. Pěstuji v nich cca 6 let a zatím v pohodě, s úrodou a růstem paprik jsem spokojená. Na bedýnky by už místo nebylo. 
Papriky 2020, 5.2.2020
Většinou, když jsem přepykýrovala až po děložní lístky, papriky pustily kořeny až nahoru, tak si myslím, že to půjde i tak. Dosypávat budu již kvalitní zeminu, tak nebudou mít důvod živořit a jemně kořínky lze narušit i tak :) Kelímky jsou velké.... celý příspěvek >
Papriky 2020, 3.2.2020
Souhlasím, s Amy mámtaké velmi dobrou zkušenost. A mile mě překvapila i Vlasta. Velmi úrodná, oranžová, slaďoučká a brzy dozrává. Tyhle dvě určitě zůstanou.
Papriky 2020, 2.2.2020
Obě zářivky jsou stejné: typ T8, 36W/865,teplota chromatičnosti 6500 K, světelný tok 3250Lm, a rostlinám to vyhovuje. Svítím jim do doby, než jdou do skleníku (duben). Stojan se dá na výšku podložit. Skleník nemám u domu, tak je to na jaře vždycky... celý příspěvek >
Papriky 2020, 2.2.2020 Obsahuje fotku
K těm kapiím koupeným v obchodě bych zmínila dlouhé papriky z Lídlu. Pěstuji je každým rokem a kromě loňska, kdy se mi nepodařil start díky špatnému substrátu, byla úroda vždy supr, i když pozdní. Letos budu opět vysívat a semena vyjdou většinou... celý příspěvek >
Papriky 2020, 2.2.2020
Dnes vyseto,,pár" druhů chilli.Jalapeň: Telica, Goliath, Tam, NuMex Lemon Spice, Jalastar, Purple, Mumex Primavera, Conchos. Dále Banana sweet, největší chilli Numex Big Jim (ty dvě jsou z těch méně pálivých, výborné na plnění a gril). Dále pak Pot... celý příspěvek >
Papriky 2020, 12.1.2020
Tak jsem dnes udělala výběr semen sladkých paprik na letošní sezónu a pomalu začnu chystat výsev. Většinou jsem změnila odrůdy. Chci zkusit jiné, takže nechávám odrůdy Vlasta, Sandra, Amy a Amyka F1 a odrůdy, granova, Stalagnit, Rubínová, California... celý příspěvek >
Pelargonie - muškáty, 17.2.2019
Děkuji za tip, četla jsem na ně recenze a nebylo to nic povzbudivého. Takže hledám dále. Jejich nabídka je bohatá a lákavá, ale zkušenosti zákazníků mě velmi odradily. Darina
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika