Příspěvky uživatele - 139.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spendlik nebo krajova odruda?, 25.12.2018
Moc dekuji za velmi prinosne nasmerovani, zkusim pridat pristi rok do kvasu, doufam, ze chut by mohla byt spis prinosem nez naopak
Spendlik nebo krajova odruda?, 25.12.2018 Obsahuje fotku
Narazil jsem pri zberu svestek na tuto zahadnou odrudu, nevite nekdo o co se jedna? Zrani konec srpna, jde od pecky, fialove barvy, chut silne korenita vyrazna s tony svestek, v chuti nebyla citit moc sladkost ale spis docela silne korenite aroma,... celý příspěvek >
Výběr stolní odrůdy pro zahradu, 4.2.2016
Dobrý den, děkuji za tip. Určitě chci něco sehnatelného, což Vámi prvně jmenované odrůdy jsou. Jen pro informaci, můžete nějak rozepsat, v čem jsou tyto proti ostatním charakteristické? Co jsem četl charakteristiky některých odrůd, zaujala mě... celý příspěvek >
Doporučíte odrůdu, 10.9.2015
Třešně jsou většinou cizosprašné, oplození a tím i úrodnost se zajistí výsadbou několika vhodných různých cv nebo se využije okolních stromů. Inzerované samosprašné třešně často zklamaly. Postříkané třešně jsou cítit postřikem, pokud je silný... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika