Příspěvky uživatele - 125.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 30.5.2019
Nevím, zda úplně správně chápu to vaše zapojení (malůvka by asi byla fajn), ale pokud do bubnu natéká 2x110mm, z něj 1x110mm do bio a za ním teprve čerpadlo?  Pokud je to takto zapojené, tak takhle to samozřejmě nemůže fungovat. Proč?... celý příspěvek >
Skrápěná filtrace, 20.12.2018
Aha, nebyl jsem přihlášen, to byl můj post.
Skrápěná filtrace, 20.12.2018 Obsahuje fotku
Mě nikdy nenapadlo, že se budu na Zahradě dobře bavit.  Líp to říct nešlo. Hezké a klidné svátky všem. Mě moc dobře nezačaly, jeden z největších kaprů mě lehl na bok a už to chudák nerozchodil.
Zapojení bubnového filtru, 26.1.2018
Může to být i otázka nastavení řídící elektroniky, nebo též konstrukční úprava bubnu. V čerpadlovém zapojení dle mého musíte mít i nějaké nouzové otvory mezi vstupem a výstupem pro případ přetečení (možná porucha čidla). Podle mě to není úplně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika