Příspěvky uživatele - 56.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestkový kvas - bílá plíseň, 19.12.2018 Obsahuje fotku
Nezapomněl, udělal jsem to úmyslně... * Ano, tu knihu znám. První vydání 1930, druhé 1945. A už tehdy, pro někoho v době prehistorické, se již doporučovaly kvasné uzávěry! Aspoň v odborné literatuře i když ji tehdy bylo pramálo. * Ještě mi... celý příspěvek >
Švestkový kvas - bílá plíseň, 18.12.2018 Obsahuje fotku
Jeden takový sud má cenu cca 3 - 5l slivovice a vydrží hodně dlouho. Je to velká investice? Já ty mé od prvního prodejce u nás mám už přes 20 let a cena se moc nezměnila. A pořád jsou jako nové a určitě mě přežijí. Poprvé jsem je získal v... celý příspěvek >
Švestkový kvas - bílá plíseň, 18.12.2018
Pane Šlosare, přijde mi, že nechcete chápat psaný text. Měl jsem nutkání napsat, že nechápete, ale to bych si nedovolil. * Takže znovu: Doporučuji všude bílé, průsvitné sudy s měkkým těsněním a se sponou. Ve víku díra 13-14mm, měkká pryžová... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika