Příspěvky uživatele - 108.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to, 30.5.2023
Podušťák zakřivený
Co je to, 30.5.2023
Podušťák zakřivený. https://cs.wikipedia.org/wiki/Kutilka_asijsk%C3%A1
Kombinace odrůdy a podnože do jílovité půdy a 250 m.n.m, 26.10.2021
Dobrý den, nechtěl jsem zakládat nové téma, četl jsem zde poctivě několik večerů mnoho příspěvků a nakonec jsem z těch všech informací stejně nedal dohrady rozhodnutí, co pořídit za meruňku. Prosím poraďte mi. Chci samozřejmě to, co všichni:... celý příspěvek >
Citroníku žloutnou listy, 23.3.2021
Taky jsem si toho všímal na paprikách až když začaly opadávat listy . Můžu se zeptat, kde jste koupil ten citrus? Mám doma jeden (druh nevím) co má jen takové plody velikosti třešně a rostlina už je trochu větší, takže nevím kam s ní v zimě. Chtěl... celý příspěvek >
Citroníku žloutnou listy, 23.3.2021
Přesně ta, ta pavučinka mezi listy je vidět i na fotce.
Jak přimět stromek k zesílení kmínku?, 7.7.2020
Kmen se zaškrtí drátem u země. Podívejte se jak zesílit kmen u bonsaje.
Živý plot pod ořešákem vlašským, 17.12.2018
Děkuji. To jsem se na některá ta vlákna právě díval, ale neudělal jsem si z těch všech informací jasný závěr, jestli třeba hrabr by přežil to, co tůje už ne. Ještě mě napadla líska. Mirek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika