Příspěvky uživatele - 190.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malý hnědý motýlek, 16.12.2018
Aj tak možno. Vďaka, Ivan. Jozef. :-)
Pamatujete někdo Naturacentrum Třebeš?, 16.12.2018
Jen jsem našel "dávné" fotky... Vím, že už před lety zaniklo, takže nikdo nemůže říci, že bych(om) mu tady dělali nějakou nepovolenou reklamu... Josef.
Astra? Chrpa? Turan?, 16.12.2018
No to je ona! Já věděl, že mi někdo poradí. P., díky. Josef. Zaujal mne hlavně kultivar 'Klaus Jelitto' :-)))
Astra? Chrpa? Turan?, 16.12.2018
Těžko říci. Chrpy mívají spodek květu ("kalich", zákrov) takový tvrdý, kompaktní. Tady je zákrov takový "načechraný", volný... Na fotce je to také trochu vidět. Ale třeba to opravdu chrpa je, vyloučit to nemohu. Kdopak byste věděl správný... celý příspěvek >
Malý hnědý motýlek, 16.12.2018 Obsahuje fotku
Po x měsících přidávám foto dotyčného motýlka. Omlouvám se, že tam není skoro vidět - je přibližně ve středu fotky - velmi zastaralá technika :-( Kdyby přece jenom někdo měl tušení, s kým jsem měl tu čest se vidět, prosím, napište.... celý příspěvek >
Pamatujete někdo Naturacentrum Třebeš?, 16.12.2018 Obsahuje fotku
Lidičky, pamatujete někdo na Naturacentrum Třebeš v Hradci Králové? Josef.
Astra? Chrpa? Turan?, 16.12.2018 Obsahuje fotku
Během roku 2016 jsem se setkal s květinou (podle všeho letničkou) na snímku (fialový květ) a její přesný název mi je neznámý. Víte-li někdo oč se jedná, prosím, napište. Díky. Josef. (Lepší foto nemám.)
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika