Příspěvky uživatele - 56.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uchování opakování kvašení turbokvasnic, 15.12.2018
Marek-TT: a proto si myslím, že i ta extrémní výkonnost Turbo kvasnic je založená hlavně na jejích extrémní násadě a množství živin k ním přidaným. A taky trochu na doporučované teplotě. Nějaká kyselost kvasného roztoku, jeho pH, myslím, že je... celý příspěvek >
Uchování opakování kvašení turbokvasnic, 15.12.2018
"...Kvasinky sú, čo sa pH týka, veľmi flexibilné a dokážu sa vysporiadať so širokým rozsahom pH." Přesná hodnota pH pro kvašení je dosti diskutabilní. V literatuře se doporučuji velká rozmezí a každý tvrdí něco jiného. Obecně platí: Pro... celý příspěvek >
Odvažování postřiků - rady, 9.3.2018 Obsahuje fotku
Já jsem taky splašenej! Proto jsem si už před léty pořídil tohle, viz příloha: Je malá, lehce přenosná, nerozbitná, dobře omývatelná, prakticky nezničitelná, velmi levná a nic nežere. Univerzální gramová váha pro zahrádkáře a ovocnáře. Vhodná... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika