Příspěvky uživatele - 11.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenné stromy, 5.11.2019
Je to celkem jedno, jakou zvolíte odrůdu na semenáč, vždycky to bude kříženec dané jabloně (známé) a té druhé, co poskytla pyl (obvykle neznámé). Díky tomu je potomstvo značně nevyrovnané. Já používám jaderničky, ale dřív jsem stejně úspěšně využíval... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Já bych tak kritický nebyl, třebaže řez lajciho je na hony vzdálen tomu, jak řežu sám. Důležitý je výsledek a hlavně pěstitelův pocit. Jestliže stromy plodí v množství potřebném, jestli je pěstiteli na zahradě dobře (a o to jde především), pak je... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
S řezem v lednu problém nemám, taky řežu v době, kdy mám čas. Ale nejsou mi jasné ty jedno, dvou a tříleté výhony. Podle mě je výhon vždy jednoletý. Ale to je spíš otázka terminologie.    Jinak když se podívám na stromek před řezem, zdá... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 15.12.2018
Když si dáte do vyhledávače "Skleníky Hustopeče" tak Vám to najde zajímavé informace o tom kde a jak se pěstují ta rajčata pro český trh. Ale o tom, coby nás nejvíc zajímalo tam ni není.  Já tomu rozumím tak, že je to velký a zajímavý... celý příspěvek >
Jablka s dlouhou skladovatelností, 12.9.2017
Idared těžko něco překoná. Blíží se mu Melrose, Shalimar, Admirál, Karmína, aj. Zvonkové je sice až do léta kyselé, ale u nás začne brzy vadnout.
Používáte drtič?, 12.9.2017
Nechtějte jiným vnucovat svoje postupy. Je poznat, že Vás práce na zahradě moc nebaví a potřebujete s ní být rychle hotov. Je to jistě dobrý způsůsob, ale nemusí vyhovovat každému.    Štěpkování vlastním pomaloběžným strojem je docela... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika