Příspěvky uživatele - 214.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 15.12.2018
Vladimíre, vyzerajú dobre, som zvedavá ako dopadne budúcoročné testovanie. Teraz trocha odbočím, už pár rokov rozmýšľam, aké rajčiny dodávali do našich obchodov v r. 1960-1970, lebo mi vtedy chutnali lepšie, ako domáce od otca- vtedy už skúseného... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 15.12.2018
Máš pravdu, Vladimíre, tie odrody, ktoré pestujú v moderných sklenníkových farmách, sú zrejme z navrúbľovaných rastlín objednaných v zahraničí. U nás na Slovensku začali s farmami trocha skorej, u vás je rozbehnutá farma v Haňovicích- pestujú odrodu... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 15.12.2018 Obsahuje fotku
Určite, tiež im fandím a v zime kupujem rajčiny vypestované výlučne na Slovensku, aj keď sú podstatne drahšie. Síce sa menej míňajú z pultov a zákazníci často siahnu po lacnejších zo zahraničia aj na úkor kvality, ale dúfajme, že sa to zlepší. Mne... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 15.12.2018
 Na Slovensku napr. združenie pestovateľských fariem Ovozela si len chráni zrejme správny názov odrody a možno chce takými "poslovenčenými" názvami(Medulienka, Hranáčik, Čerinka, Koktejlka, Strapáčik, Bobulienka) pritiahnuť spotrebiteľov ku... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 14.12.2018
Katka, keďže sú teraz najkratšie dni, aj na južnom okne sa budú pri vschádzaní bez prisvetlenia vyťahovať.Dá sa tomu trocha predísť preniesť vždy tých pár rastliniek navečer pod osvetlenie s regulovateľnou výškou (aby bolo tesne nad rastlinami) na... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 6.12.2018
Katka, s kľudom môžete vysiať vo februári,  dni sa už predlžujú, nie je už také nutné prisvetľovať a pri tom zníženom kúrení to priesady vydržia. Ak by boli koncom marca mierne vytiahnuté, presadila by som ich v tvare U, alebo špirály do trocha... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 6.12.2018
Veľká a ťažká úloha na vyberanie. Vladimírove kritériá dúfam pomôžu. Ja som vlani mala vysadených okolo 75 druhov, spolu asi 150 koreňov, ale určite by som to už nerobila, ani neodporúčala. Z väčšiny odrôd som mala som mala po1- 2 ks, iba Štartky,... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 19.11.2018
Až teraz som si našla čas čítať nejaké tie vlákna o rajčinách. Tie semená Kumata a Minikumata-(oválne) som zobrala z plodov zakúpených v hypermarkete pri vlaňajšej návšteve v Austrálii, na obale bol napísaný ten istý názov a pôvod od Syngenty, nemusí... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 17.11.2018
Proste na budúci rok vylúčim všetky odrody, ktoré mi odišli najskorej a nevedeli sa s bakteriózou vysporiadať. Medzi ne patril a Crimson, aj chuťovo patril k priemeru. Zo začiatku výskytu choroby som sa snažila s bakteriózou bojovať biologicky i... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika