Příspěvky uživatele - 135.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýchlenie rajčat 2019, 11.3.2019
Tak přes ně zkuste ještě přehpdit netkanou a když budou hlásit větší mráz dejte na to ještě namočené staré prostěradlo nebo něco podobného. Potom ten pokus podle mne bude mít smysl.           ... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 11.3.2019
Já si myslím, že je to moc nízko. Když přijde k ránu mráz, tak bude tendence chladnutí ve skleníku ještě nějakou dobu pokračovat i když čidlo zareaguje. Je třeba počítat i s nepřesností měřidla. 0°C je pro rajčata smrtící. Důležitější než měřit... celý příspěvek >
Uragan F1, 28.2.2019
Tak semena Uraganu vyklíčila 100% -ně. Zasypal jsem je a dal na okno. Až vylezou, tak čtyři nejlepší dám do jednoho kelímku, Ostatní vyhodím. Do budoucna počítám jen s jednou rostlinou. Uragan F1 by měl být jistě ranější než Tornádo a také než Start.... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 28.2.2019
S tím vláknem Rajčata 2019 máš pravdu. Také mne napadlo založit nov é vlákno, kde bych občas dával aktuální fotky z mých raných výsevů, mělo se to jmenovat "Pěstování raných rajčat v pařeništi" nebo nějak ta podobně, ale zavrhl jsem to proto, že by... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 21.2.2019
Já si myslím, že řešením by bylo dostat před dovolenou dostatek vody do půdy. Nemyslím tím, najednou udělat velkou zálivku, ale minimálně dva týdny před dovolenou zvýšit množství dodávané vody do půdy, třeba do nějakého 30- 40 cm hubokého výkopu lít... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 18.2.2019
Bylo by dobré upřesnit jaká rajčata a jak často jste stříkal. Díky.            Vladimír
Uragan F1, 18.2.2019
O tom, že mně špatně klíčily semena Uragán F1 jsem psal já. Pěstoval jsem je v roce 2017 a také 2018. První rok ze starších semen, druhý rok za semen koupených v lednu 2018. Také jim asi nevyhovoval způsob mého pěstování sazenic.Leto této odrůdě dám... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 18.2.2019 Obsahuje fotku
Ráno jsem se vydal na zahradu, abych vysel ředkvičky a přísadu salátu a kedluben. Když jsem tam přišel, tak byla půda ještě trochu zmrzlá, ale za půl hodiny jsem se čvachtal v bahně. Přeci jen to sluníčko už má sílu. V pařeništi byla půda také hodně... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 18.2.2019
Vypadají skvěle.            Vladimír
Rajčata 2019, 18.2.2019
Není tam nic, co by mohlo jakémukoliv rajčeti ublížit.            Vladimír
Tatiana´s TOMATbase, 15.2.2019
Také jsem zvědavý jak mně bude chutnat Odat F1. Jedl jsem ho jen jednou na Polním dnu Moravoseedu v Lednici a chutnal mně. Na porovnání s Datlem se chystám letos. Ale Odat F1 stejně na gtatiana´s TOMATobase dávat nebudu, protože je to hybrid. Hybrid... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 11.2.2019
Jen bych dodal, že nejlepší je vzkoušet najednou co nejvíce odrůd. Já bych možná nějaká zbytná semena měl.            Vladimír
Rajčata 2019, 11.2.2019
Asi Vás zklamu. Opravdu nevím, která cherry jsou chuťově nejlepší. Když mám doma natrhaná cherry rajčata, tak je promíchám a beru si je tak jak mně padnou do ruky, prostě napřeskáčku. Tak mně chutnají nejlépe. Jedno je sladší, druhé kyselejší, jedno... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 11.2.2019 Obsahuje fotku
V roce 2014 přišla na trh semena čtyř nových odrůd cherry rajčat ze SEMA (Bibi, Datlo, Mini, Valdo). Poslal jsem pár semen přátelům na Tomatoville a také jsem přidal své hodnocení a fotky na Tatiana´sTOMATObase. Nezískala žádné lepší hodnocení snad... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 11.2.2019 Obsahuje fotku
Trhání cherry rajčat je pro mne hrozná otrava a tak jsem je moc poslední dva roky nepěstoval. Ale dcera mně slíbila, že jednou týdně přijede a tato rajčátka si otrhá, dokonce mně i nějaká přiveze. A tak jsem prohlídl své zásoby semen a vypadá to tak,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika