Příspěvky uživatele - 11.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení masa, 11.12.2018
Tři měsíce po pokácení není dřevo dostatečně vyschlé - leda že byste ho naštípal na třísky či sušil v sušárně. Nikdy neudím dřevem dřív než po roce, a to i v případě, když nějaká polínka namáčím.    Osobně jsem ale nepoznal rozdíl ve... celý příspěvek >
Uchování opakování kvašení turbokvasnic, 11.12.2018
Neřešte sirupy. Okyselte kyselinou - mléčnou, fosforečnou, sírovou
TOP odrody sezóny 2018, 11.12.2018
Plod vyzerá zvonku úplne normálne, až pri konzumácii príde k nepríjemnému prekvapeniu. Veliký problém dělá tato choroba při moštování. Nestačí vyřadit plody viditelně napadené hnilobou. Při větším výskytu nezbývá než každé jablko rozkrojit, což... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 16.8.2016
Nestrašte ma s tým Desertom, pán Vysloužil! :-) Když jsem před 35 lety básnil o nové odrůdě Rubín, narouboval jsem tu novinku kamarádovi na jižní Moravě. Vůbec z jablek nebyl nadšený jako já. V teplé poloze to byla podzimní sladká odrůda, navíc s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika