Příspěvky uživatele - 234.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas/ pálenka z fíg, 23.10.2022
Ahoj, na koniec som sa radšej rozhodol pre slivky. Aj pán z pálenice mi povedal že pálenka z fíg nie je nič extra. Tečie veľa ale chuť a aróma nestojí za nič. Prirovnal to k vodke. Nič pre mňa
Dýně Muškátová, 31.5.2021
Pestuje alebo pestoval niekto dynu muskatovu a ma nejake tipy na pestovanie? Kupil som palzivu odrodu Waltham Butternut na skusku, ze to vysejem v najblizsom case
Jabloň rubín, 6.2.2019
Argumenty dr.Vysloužila v prospech majestátneho vysokokmeňa ako solitéra určite treba brať do úvahy. Zadávateľ sa musí rozhodnúť sám. Pre mňa je predsa len rozdiel, či oberiem väčšinu plodov stojac na zemi a potom použijem malý rebrík, ako keď mám... celý příspěvek >
TOP odrody sezóny 2018, 11.12.2018
199.250: Tie prasklinky v stopkovej jamke sú iná záležitosť. Niektoré odrody k tomu majú výrazný sklon - najmä Gala, ale aj Melodie, Rubín či Jonagored. Väčšinou je to známka toho, že plody boli ponechané na strome príliš dlho - mali byť obraté skôr.... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 11.12.2018
Michal: Pred prvým použitím sme drevený súdok naplnili vodou asi na 2 dni - aby drevo nasiaklo a utesnili sa prípadné netesnosti. Po vypustení vody už išla do súdka jablkovica. Prvá "várka" bola o niečo tmavšia než tie ďalšie, chuťovo som rozdiel... celý příspěvek >
Joya, 25.11.2018
Pôvodný názov tejto odrody je Cripps Red, vyšľachtená v Austrálii v r.1973 krížením Golden Delicious a Lady Williams (rovnaký pôvod má aj Pink Lady). Pôvodný marketingový názov odrody Cripps Red je Sundowner. Tým novším je Joya, pod ktorým sa predáva... celý příspěvek >
Pomoc s identifikací stromu, 25.11.2018
Podľa tvaru listov prichádzajú do úvahy: 1. Morus kagayamae (najpravdepodobnejšie).    2. Morus platanifolia.   3. Morus trilobata.                         ... celý příspěvek >
Hádanka, 11.11.2018
MarekTT: Áno, opravujem - Braeburn je 2/1. Ste výborný, ale nie je to úplne 100%-ne správne. Zajtra dám príspevok s identifikáciou všetkých 17-ich odrôd. IH
Jesenno - zimné práce, 1.11.2018 Obsahuje fotku
Deň ako tento si treba užiť... Nebýva často 1.novembra 20°C, slnko a príjemný teplý vetrík. Pri priebežnom zhrabávaní lístia z trávnika môže človek zároveň obdivovať nádherné farby listov, ktoré sprevádzajú postupné ukladanie sa stromov na zimný... celý příspěvek >
Co je to? Hruška Clappova, 21.10.2018
Vďaka za odpoveď... ako ja nepodlieham panike lebo nieco take som uz asi videl... len som nevedel čo to je... tak tedaam očakavať v falsej sezone nejaky ten plod? Ale hrusku som len v jari vysadil.
Plíseň na nektarince balkonele, 5.6.2018
Sú nektarinky menej odolné na hubové choroby ako broskyne?
Meruňka Tsunami, 5.6.2018
Bytču za teplú oblasť nepovažujem, skôr za strednú polohu. Viem že u vás v okolí Trnavy je teplejšie ale ani u nás nie je chladno, problémy s dozrievaním tu majú len zimné odrody hrušiek napr. Lucasova alebo Parížanka ktoré aj po odležaní majú... celý příspěvek >
Gala Mitchgla, 20.1.2018 Obsahuje fotku
Gala je kvalitná odroda, spĺňajúca kritériá komerčne úspešnej sorty (tým nemyslím nič pejoratívne) - výborne chutí, dobre vyzerá, je sladká. Kedysi som z nej bol doslova nadšený, neskôr keď som rokmi pestovania registroval aj jej mínusy, tak nadšenie... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 20.1.2018
Bunny: Podlaha je zemina, na nej je párcentimetrová vrstva drobného makadamu. Podľa potreby podlahu niekedy navlhčím, ale to býva zriedka. Zďaleka to nie je ideálna pivnica, takú má kamarát (hrušky Bohemiky mu v nej vydržia niekedy až do mája, u mňa... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 20.1.2018
Ariadna30: Nie, zeleninu a zemiaky skladujeme zvlášť. Jablká by mali byť skladované izolovane, dokonca nie spolu s hruškami. A úplne ideálne by bolo skladovať oddelene skoršie a neskoré odrody jabĺk. To si ale môže dovoliť málokto. Ja to robím tak,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika