Příspěvky uživatele - 77.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče start, 3.2.2019
Ja jsem mozna ta vyjimka, Stupicke je moje top rajce. Spolecne se Startkou tedy, ale Stupice hodnotim jeste o fous lip. Uz jsem pestoval kde co, ale nakonec jsem se ustalil na teto kombinaci: Stupicke, Start, Toro (primy konzum a salaty) Orfea... celý příspěvek >
Nepadá listí, 10.12.2018
Mam taky jeden stromek, ktery jsem sazel vloni na podzim. Na jare se mu moc nechtelo do rustu, jen se zazelenal a poradne se vlastne chytil az s druhou mizou, kdy vyhnal celkem dost. Letosni obrost tak nestacil plne dozrat a drzi listi zelene. Nechte... celý příspěvek >
Fantastická Konference, 1.11.2018
Konference je skvela, letos u nas (330m, Posazavi, mrazova kotlina) vynikajici. Neskutecne sladka, korenita, velke plody. Hodne jsem zaleval. Sber na zacatku zari, konzumace od poloviny zari (o minimalne mesic drive nez obvykle). Chutove vyrazne... celý příspěvek >
Asijská hrušeň - proč nepřežila?, 10.6.2018
U mě taktéž. Má nějaké specifické nároky oproti běžné hrušni? Ty se mi daří pěstovat bez problémů.
Harbrite vs. Harbinger - odolnost?, 11.12.2017
No, ja vam nevim. Vzdycky jsem si myslel, ze male pludky jsou nejnachylnejsi. Ale letos mi zmrzlo uplne vsechno, at to melo teprve poupata, kvety, nebo cerstve odkvetle - krome broskvi (RH), ktere uz mely male pludky. A to bylo -7.
Jakou bubnovou sekačku?, 18.6.2017
Děkuji!
Kožená jablka, 13.10.2016
Dobry den, Parkerovo mam take, asi sedmdesatilety strom. Ale zbavuji se ho, tak strasne kysele jablko aby clovek pohledal. Alespon tedy u nas v Posazavi. Dobry jen na krizaly.
Kam se poděl Šampion?, 4.10.2016
Moc pekne receno. Na druhou stranu, pro nas, kteri sem chodime casto, je toto forum nejen kecpostorem, ale hlavne zdrojem informaci. Jinak pro me Sampion byval nejchutnejsi jablko, kdyz jsem byl maly, dnes ho ale nepestuji. Kvuli strupovitosti a... celý příspěvek >
(Báječná) Bláhova oranžová reneta, 17.9.2016
Dobry den, tak skutecne meli, a pry posledni. Diky za tip! Uz se na ni tesim :-)
(Báječná) Bláhova oranžová reneta, 13.9.2016
Dekuji, volal jsem a behem nekolika dni budu mit info, zda budou mit. Pak sem dam vedet. Dekuji za informaci!
(Báječná) Bláhova oranžová reneta, 12.9.2016
Dobry den, nevite nahodou nekdo, kde se da koupit stromek teto odrudy? Pokud mozno v Cechach. Nedari se mi ji nikde sehnat. Diky!
Kubáček 2016, 26.3.2016
A ve školce poznáte odrůdu? Jinak pokud jde o kvalitu stromku, tak jste v eshopu odkázán skutečně na milost a nemilost, na druhou stranu kromě asi tří špičáků, které mi nedávno poslali ze Strážnice, jsem vždy dostal pěkné stromky. A když pošlou... celý příspěvek >
Určení staré odrůdy, 21.9.2015
Vážení pánové, moc děkuji! JK
Určení staré odrůdy, 20.9.2015 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka
Určení staré odrůdy, 20.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, nepoznáte někdo, co za odrůdu je na obrázku? Jsou to jablka utržená první zářijový týden ze stromu u cesty, strom je ještě z první republiky. Velmi velká, zelenožlutá s červeným žíháním. Už padala ze stromu, ale k jídlu by potřebovala... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika