Příspěvky uživatele - 241.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Parciální fermentace, 18.3.2019
Zkusím tedy doplnit svůj vlastní poznatek, nechci to nazývat zkušenost, protože jsem tak postupoval poprvé. Minulý podzim jse sezbíral trnky a s přicházejícími mrazy jsem trnul, protože kvas ač kvasil, tak na chuť byl sladký a refraktometr... celý příspěvek >
Parciální fermentace, 13.3.2019
Pojdme si společně rozpitvat postupy a průběhy fermentace, to že nevíme jaká je jejich fyzikální podstata nevadí, není důvod je zesměšňovat nebo zatracovat. Jak se obvevila v původním příspěvku věta: "Doba, kdy se nasypala bečka trnkama a dala se... celý příspěvek >
Aroma slivovice, 7.12.2018
V této souvislosti mě napadá i otázka, co znamená doplněné míchání v 2 plášťových kotlích (např. produkce Janča). Je jasné, že pro potřeby 1D neslouží (lopatky míchadla se nijak nedotýkají stěn zařízení) ani rovnoměrné prohřátí kvasu v 1D procesu... celý příspěvek >
Aroma slivovice, 6.12.2018
Rád bych požádal o reakci paličů, kteří by se dokázali vrátit k původní otázce a to vlivu 1 plášťového nebo 2 plášťového kotle. Předpokládám, že exaktní vysvětlení na úrovni fyzikálně - chemických procesů to nebude, ale ti, kterí mají zkušenosti s... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 5.11.2018
Dovolil bych si ještě oživit jedno téma v rámci 2D procesu. Rád bych položil dotaz zkušeným destilaterům, jak nahlíží, případně zda mají nějaké zkušenosti s mícháním lutru 2D procesu. Je jasné, že z hlediska připalování lutru to nedává smysl.... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 25.10.2018
I tak si myslím, že s touto přesností je to na hranicích použitelnosti. Navíc sonda bude ponořena jen velmi krátkou částí. VLK
Destilace - základní dotazy, 24.10.2018
Děkuju diskutujícím, protože nikdo nepotvrdil, že by přepínal na jádro na základě teploty destilujících par, beru za sebe, že je výrazně častější způsob založený na oddělení definovaného objemu předkapu. Požadavky, která je nutné splnit, aby bylo... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 23.10.2018
Postupuju shodně jak píše Honza. Zajímavý postřeh je, že provede snížení teploty před přechodem na jádro a znovu zachytí pár kapek předkapu. Tak trochu to připomíná doporučení Rafaela nechat přes noc systém vychladnout a ráno znovu. Možná by to uměl... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 22.10.2018
Jak jsem psal, je to Vaše citace z téma Chování palíren při destilaci (z roku 2010) (viz zde) Proto jsem na Vás vznesl dotaz, protože se mi to nezdálo, ted ale uvádíte teplotu 77,5. Současně bych se ještě zeptal na praktickou zkušenost jak... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 22.10.2018
Dovolím si reagovat na vaši odpověď dotazem, který vychází z Vaší dřívější reakce v tématu Chování palíren při destilaci. Tam doporučujete: Při destilaci lutru je třeba správně oddělit úkap (předky, výskočky), tedy destilovat s minimálním... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 18.10.2018
Děkuji za vaše příspěvky  VLK
Destilace - základní dotazy, 18.10.2018
Děkuji za reakci a rozumím Vašemu vysvětlení, je to určitě bezpečné. Ta varianta s teplotou mě napadla v sovislosti s otázkou, zda se ale o něco při tomto přístupu neokrádáme. Tím nemyslím kvanitu ale kvalitu. Která část spektra destilátu se... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 17.10.2018
Dovolil bych si rozšířit dotaz k průběhu 2D. Na spoustě míst je zdůrazňován význam oddělení dvou neslučitelných frakcí procesu 2D - předkap a jádro. Z čtení tohoto fóra jsem si udělal obrázek, že existují 3 (minimálně) metody jak rozpoznat přechody... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika