Příspěvky uživatele - 178.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fusarium?, 20.9.2023
žádné pavučinky jsem nenašel
Fusarium?, 20.9.2023 Obsahuje fotku
U pokojovek se mi po vysazení všech bylinek - ať už je to máta, petržel, bazalka, rozmarýn objevuje odspodu na listech stříbrný povlak a rostlina postupně usychá. Myslel jsem si, že jde o larvy smutnic, ale vypadá to, že jde asi o nějakou houbovou... celý příspěvek >
Co to je za škůdce?, 27.5.2021 Obsahuje fotku
docela čile se to hýbe
Co to je za škůdce?, 26.5.2021 Obsahuje fotku
Tyhle potvory se mi objevily letos na záhonku. Jsou v koloniích na listech brambor, paprik i v hlíně. Zatím to nevypadá, že by listy požíraly, možnáí se trochu kroutí. Už 14 dnů mají stejnou velikost. Nevíte, co to je a zda použít nějaký postřik?
Výsev neúspěchy, 1.4.2021
na topení nedávám, protože tam jsou zase moc velké výkyvy teplot a to taky není dobré
Výsev neúspěchy, 1.4.2021
Nízkou teplotu jsem zvolil proto, aby se rostlinka po vyklíčení neměla tendenci vytahovat, substrát klasika pro výsev a množrní. řídký, vzdušný, je s ním trochu problém při přesazování - neudrží kořenový bal
Výsev neúspěchy, 31.3.2021
Už druhou sezonu se potýkám s neúspěšným výsevem - předpěstováním. Popíšu, jak to dělám, jestli vás napadne, kde dělám chybu, prosím napište. Týká se to zejména rajčat, paprik. 1. 24 hod nechám semena namočit, abych deaktivoval inhibici 2.v... celý příspěvek >
Předpěstování papriky a rajčat, 3.4.2019
OK, díky. Ty, co přežily, jsem přesadil do samostatných kelímků.
Předpěstování papriky a rajčat, 3.4.2019
Asi teda hlavně moc vlhko, ale ten substrát pro výsev mně příjde, že hned proschne... Zalívat tedy jen 1x týdně, jakmile rostlinka trochu vyleze ze země?
Předpěstování papriky a rajčat, 3.4.2019
Zdravím pěstitele! Letos jsem si založil záhon a za oknem předpěstovávám rajčata, papriky a kedlubny. Podmínky jsou následující: stanoviště u okna, v mělkých pěstebních vaničkách, zemina je pro výsev a množení, zálivka mírně 1-2x denně., teplota... celý příspěvek >
Nemocné listy dracena, 6.12.2018 Obsahuje fotku
U draceny jsem se přes léto zbavobval štítenky, mechanické odstraňování a koktejl z oleje mýdla a alkoholu pomohl. Dracena byla přes léto venku. Nyní je opět v pokoji, ale na listech se projevuje opět nějaká nemoc či nedostatek. Od konce hnědnou viz... celý příspěvek >
Konopí problém s listy, 25.4.2018 Obsahuje fotku
Na konopí se mi objevily na listech stříbrné tečky. Nevíte, čím by to mohlo být? Nedostatek nějaké látky? Žádného škůdce jsem nenalezl. Rstliny jsem dal na pár dní ven na slunce, tak jestli to jim nemohlo ublížit.
Dracena - nemoc listů, 25.4.2018
Díky, to bude ono :/
Dracena - nemoc listů, 25.4.2018 Obsahuje fotku
Zdarec, mám problém s listy draceny, objevují se na nich černé, ohraničené, kulaté skvrny. Jdou odstranit, odloupnout. Povrch listu je jako by mastný. Listy postupně uvadají a sesychají. Mám ji za oknem, při teplotě cca 20 stupňů, zalévám tak 1x... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika