Příspěvky uživatele - 11.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinola, 1.9.2020
Hmm, sever SR, jabloním se daří. To je hodně nepřesný údaj. Sever SR má stovky km, některým jabloním se daří i v Tatrách, jiným pouze v Podunají. Bohemia je větší jistota v horší poloze, Rubinola zas vydrží déle a netrpí strupovitostí.
Dehtování, 6.12.2018
Nerezovú rúru preto, aby bola ako tak zdravotne nezávadná. To je trochu moc velká opatrnost. Jestli je něco na uzení zdravotně závadné, není to rezavá roura nýbrž samotný kouř. Někdy může při dehtování pomoci prosté navýšení komínu. Zlepší se... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 6.12.2018
To já zase Siruisem přeroubuju Lunu. Ta má každoročně drobné plody a až letos získala výbornou chuť. Jinými slovy - v obvyklých letech se jí u mě nedaří. Sirius je velký, nepotřebuje probírku a zatím chutí pěkně dokysela.
Nevim kde je chyba?, 6.12.2018
To maso v akci z marketu je skutečně trochu problematické. Pokud ho používám do klobás, zejména na výrobu spojky, dokáže absorbovat podstatně méně přidané vody a jeho lepivá schopnost oproti čerstvému výsekovému masu je výrazně horší. Čím to je, se... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 5.9.2016
Solaris nemůže zklamat - tedy pokud Vám vlivem předchozího deštivého počasí neshnil. Dost záleží na místě kde je vysazen - já ho loni sklízel 16. 9. 2016 a měl jen 19 NM (podoblast mělnická vinařská obec Praha). Co je mi známo, tak např. pan... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika