Příspěvky uživatele - 150.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak postupovat, když je koruna už založená?, 1.6.2008
Já jsem si nový stromek namnožila tím, že jsem ustřihla silnější výhon (něco mezi dřevnatým a ještě bylinným) a 2/3 zasadila do země a přikryla velkou zavařovací sklenicí uříznutým dnem do země. Uříznuté dno pak používám jako pokličku. Stačí... celý příspěvek >
oleander - vadnutie kvetov, 21.5.2008
Nevím, kdy jste stříkala, ale ono to chvíli potrvá, než se vzpamatuje. Napadené listy už nezachráníte. Je lepší je otrhat. Jinak zkuste ještě po několika dnech Baycor. A nezapomeňte postříkat i kmínky.
Muškáty - mokro, 20.5.2008 Obsahuje fotku
Pokud nemáte možnost hlídat zálivku u samozavlažovacích truhlíků, tak doporučuji samozavlažovací truhlíky Flora. Nemůže u nich dojít k naplnění vodou jako například u výrobků Siesta atd., protože voda automaticky po dosažení otvorů přetéká... celý příspěvek >
Trumpetky, 20.5.2008 Obsahuje fotku
Datury jsou jednoduché na pěstování. Hlavně se jednoduše přezimovávají. Pěstuji je tak vždy 2 až 3 roky, pak je vyhodím a přes zimu si vypěstuji z řízků nové. Na zimu je seřežu podle toho, jak je chci mít v létě velké. Většinou tak na 30 až 50... celý příspěvek >
oleander - vadnutie kvetov, 20.5.2008
Omlouvám se, k reakci se dostávám až teď. Dithane je dobrý, já ale raději používám Novozir a nezapomínejte přidávat nějaké smáčedlo - jar nebo kupte v zahradnictví Silwet. Bez toho to na ty kožovité listy špatně chytá. A hořcového stromku se vůbec... celý příspěvek >
Jak se starat o Hořcový stromek, 20.5.2008
Vytahujete jej po zimě už s olistěním? Raději ho ještě hned po vytažení ven radikálně obřežte a postavte na slunce. Samozřejmě mu vyměňte hlínu (na pelargonie) a zalévejte. Až začne na holých větvích znovu rašit, tak přihnojujte hojně Kristalonem... celý příspěvek >
Jak se starat o Hořcový stromek, 3.5.2008 Obsahuje fotku
Nevím, co myslíte zimní chlad. Přes zimu jej mám v zimní zahradě o teplotě 10 st., ale v létě musí být na slunci. Když jsem ho měla na místě, kde slunko svítilo jen půlden, tak skoro vůbec nekvetl. Přemístění mu hodně pomohlo. Pokud možno slunce od... celý příspěvek >
oleander - vadnutie kvetov, 3.5.2008
Zkuste to postříkat proti houbovým chorobám. Taky jsem tenhle problém řešila. Většinou už v zimě se mi na listech začly objevovat hnědé skvrny a pak celý zežloutl. Postříkala jsem to ve dvou intervalech Novozirem.
oleander - vadnutie kvetov, 2.5.2008 Obsahuje fotku
Oleandr už pěstuji 10 let. Loni dosáhl výšky 1,8m a tak jsem ho na zimu radikálně seřízla na výšku tak 0,5m.  Taky mám problém s hnědnutím květů, ale zjistila jsem, že to opravdu způsobuje deštivé počasí, a to i přesto, že má rád vysokou... celý příspěvek >
Choroba cesmíny, 2.5.2008
Čím ji prosím hnojíte?
Choroba cesmíny, 30.4.2008
Dobrý den, chtěla bych se poradit. Již 5 let pěstuji cesmínu na kmínku. Má klasické tmavězelené listy, který však hned z jara začnou žloutnout až hnědnout. Nevím, zda je to hnojením (používám hnojivo na konifery), nebo je to nějaká nemoc. Letos jsme... celý příspěvek >
Nůžky na trávu, 9.4.2008
Dobrý den, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s nůžkami na trávu - jak kvalitně to dokáže ostříhat kolem obrubníků.  Viděla jsem v prodeji nové od Bosch s teleskopickou násadou na akumulátor. Klasické strunovky jsou pro mě těžké a... celý příspěvek >
Červené fleky na listech rybízu, 3.4.2008
Zrovna jsem byla venku obhlídnout stav keřů a honem jsem šla k počítači hledat nějakou pomoc. Červené flíčky na rybízech mám taky a dokonce se mi vyskytují na jednom angreštu. Všechny keře jsme nedávno stříkaly přípravkem proti přezimujícím... celý příspěvek >
Stará odrůda hrušky, 4.3.2008
Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit s hruškou? Kdysi se v podbeskydí hojně pěstovala hruška, která měla menší plody. Strom vysoký (až 8m). Po dozrání měla celkem pevnou, do hněda zabarvenou slupku. Ovoce bylo hodně sladké a hodilo se... celý příspěvek >
Jikov - karburátor, 13.11.2007
Dobrý den, taky bych potřeboval nějakou technickou dokumentaci k motoru BD1S58A/133a. Děkuji kubalatomas@seznam.cz
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika