Příspěvky uživatele - 149.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň Symphonie, 28.11.2018
Pěstujeme Symphonie asi 8 let a máme s nimi velmi dobré zkušenosti. Dozrávají někdy v polovině srpna, jsou velké, atraktivní, jdou dobře od pecky, jsou dostatečné tuhé i v době sklizně. Výtečné hlavně na zavařování, vcelku odolné při řádné chemické... celý příspěvek >
Harbrite vs. Harbinger - odolnost?, 9.4.2018
Harbingery jsem pěstoval již před téměř 3O-ti lety a měl jsem jich přes 4O ks. Ale postupně jsem je vyměnil pro některé podstatné nevhodné vlastnosti. Je to jinak odrůda raná, odolná i vůči mrazúm jarním i zimním, středně velká, pohledná,... celý příspěvek >
Řez broskvoně, 7.3.2017
Zcela jistě by to šlo, ale pak bychom mohli zrušit celé zahrádkářské Fórum, protože všechno se dá někde na netu najít. Tak jako se každým rokem vrací jaro a opakuje zahrádkaření, tak se pravidelně objevují noví a méně zkušení zahrádkáři. Buďme za to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika