Příspěvky uživatele - 78.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzene mandle, 5.12.2019
Zdravim vsechny, chtel bych se zeptat jestli uz jste nekdo udil mandle?Ja bych to chtel zkusit, ale vubec nevim jak... Tak bych potreboval radu... Mockrat dekuji za odpoved :-)
Uzeni ryb, 24.5.2019
Zdravim vsechny! Mam takovou otazku... Zitra budu udit kapry, ktere mam nasolene a potrene cesnekem, nejsou zalite v laku.Nicmene potreboval bych vedet jestli mam ryby pred uzenim omyt nebo ne... Kamarad mi totiz nasadil brouka do hlavy, ze ryby se... celý příspěvek >
Flek uprostred uzenyho, 27.11.2018
No prekladame maso vzdycky po tydnu.Asi to teda letos zkusim tou jehlou den predem jeste napustit.Jinak ty bucky zase az tak vysoky nejsou, tak jsem si rikal ze 4 tydny by meli stacit...
Flek uprostred uzenyho, 26.11.2018
Diky za odpoved! Mame vzdy nalozene maso 4 tydny, myslite ze je to malo??Teprve se ucim, takze jsem rad za kazde info... Jeste jestli se muzu zeptat, kolik davate soli na kilo masa?A jestli udite zebra, tak jestli je nakladate na sucho neno do... celý příspěvek >
Flek uprostred uzenyho, 26.11.2018
Zdravim vsechny, chtel bych se na neco zeptat... Kdyz udim bucek, tak uprostred masa, je takovy "zeleny" flicek... maso je dobry, nesmrdi,chutna dobre, to je vsechno v poradku, ale me proste zajima jestli je to malo vyuzene, nebo spatne nalozene,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika