Příspěvky uživatele - 11.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablkovy kvas meranie cukru, 26.11.2018
Deka ničemu nevadí. Když jsem ještě pálíval z jablečné drti, odstraňoval jsem asi horních 5 - 10cm deky - tu tmavou část, která je vždy trochu naoxidovaná. Žlutobílou hmotu, co je níže jsem samozřejmě ponechal.
Jablkovy kvas meranie cukru, 26.11.2018
A co jiného byste s tím kvasem chtěl dělat?
Škodí kořenům stromů vzduch ze zavlažovacích drenážních hadic?, 13.8.2018
Jednu - i to mi přijde dost vrtání.
Krvavka, 13.8.2018
Chtělo by to na fotce něco na porovnání velikosti. Naše krvavka má trochu červenější dužinu, ale plody drobné - sotva 4cm.
Škodí kořenům stromů vzduch ze zavlažovacích drenážních hadic?, 13.8.2018
Vzduch je to, co kořenům stromů nejčastěji chybí. Hadice mám u každého stromu už 20 let. Jsou přikryté víčkem, houby ani mráz nevadí.
Kvasná ovocná sezóna 2018, 13.8.2018
Kvasy musím skladovat venku, tak mám problém s přehříváním, pěny je plno.  Vosy i sršní krouží kolem sudů neustále. Octomilky samozřejmě, hlavně nad už vykvašenými.  Popadané ovoce je naproti tomu plné včel. Totéž na zralých broskvích ještě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika